Срібні підвіски

 • Срібне кольє (PSS1201N)
  1 207 грн 2413 грн
 • Срібне кольє (Dream)
  1 320 грн 2640 грн
 • Срібне кольє (N00127)
  865 грн 1729 грн

Підвіски зі срібла: чарівний мінімалізм

До одного з найстаровинніших і водночас красивих видів прикрас без перебільшення можна віднести підвіски зі срібла. Задовго до появи благ сучасної цивілізації їх роль виконували фрагменти кісток або камінчики, котрі розповідали про належність до певної статі або положення в суспільстві. Крім того, подібні аксесуари виступали в ролі талісманів і оберегів від усього поганого. Здавалося б, що багато чого змінилося з тих пір, однак і до сьогоднішнього дня підвіску зі срібла багато хто носить саме в якості оригінального амулета. І амулет цей може належати як до певної релігії, так і відповідати знанням астрології або фен-шуй.

Кулони та підвіски зі срібла: особливості та переваги

Ця категорія ювелірних виробів завжди користувалася підвищеним попитом, особливо у жіночої половини. В першу чергу, тому що підвіска срібна коштує недорого, а виглядає при цьому воістину чудово. Мистецька розкіш в ній тонко межує з простотою і мінімалізмом візерунків, а широке розмаїття моделей дозволяє підібрати ідеальний варіант на свій смак, вік та інші нюанси. Крім того, аксесуар можна використовувати як в самостійному порядку, так і в тандемі з аналогічним браслетом, каблучками та ​​сережками, годинником або поясом. Ну і, нарешті, підвіску зі срібла купити в Україні можна через відмінну сумісність з кожною людиною і притаманність антибактеріально-лікувальних властивостей дорогоцінного металу.

Види та форми підвісок зі срібла

Крім класифікованих за статевою належністю, в наш час в Україні срібні підвіски можна зустріти двох основних груп:

 • як самостійний аксесуар, що може виступати предметом, символом, силуетом тварини, зодіакальним знаком або пентаграмою – така прикраса завжди вражає витонченістю і скромністю;
 • зі вставками – за ціною підвіска зі срібла цього типу трохи відрізняється, але в той самий час і виконання її виглядає багатше завдяки орнаментам із напівкоштовних і дорогоцінних каменів. Вставки можуть бути різні: фіаніт, котяче око, сапфір, місячний камінь та ін.

Як правильно обрати срібну підвіску?

Вибір срібних підвісок за ціною залежить виключно від фінансових можливостей конкретного покупця інтернет-магазину «Срібний Вік», а от особливу увагу варто звернути на такі параметри виробів:

 • форма – це може бути тематичний кулон, вигадлива геометрія, ключик, тварина, сердечко – під будь-які смаки та життєві обставини;
 • гамма кольорів – в ідеалі вона повинна гармоніювати з одягом, кольором очей і відтінком шкіри майбутнього власника;
 • купити недорогу срібну підвіску можна і в різній стилістиці: маленькі пасуватимуть витонченій та ніжній натурі, а більш масивні – впевненій в собі, самодостатній особі.

Підвіски зі срібла, представлені в нашому каталозі, відповідають актуальним модним тенденціям, щоб кожен покупець зміг відчути себе частиною стильного світу справжньої естетичної краси.

Item(s) added to cart
Loading...