Срібні браслети на ногу

Браслет на ногу – краса в східному стилі

Багато людей звикли мислити стандартно та стереотипно: якщо носити браслет, то виключно в місці його звичного призначення – на руці, а браслет на ногу довгий час сприймався як аксесуар надмірно розкутих і сексуальних натур, в жилах яких тече гаряча східна кров. Але не в наш час. Сьогодні прикраси цієї категорії не тільки викликають бурю позитивних емоцій у широкого кола покупців, а й стають незамінними інструментами для розставлення потрібних акцентів в образі.

Історія появи та розвитку

Гарний браслет на ногу в давні часи підкреслював фінансову спроможність, високий рівень достатку і, звичайно, чарівність молодості. Археологічні розкопки в районі Месопотамії підтвердили факт носіння жінками оригінальних аксесуарів на щиколотках. Але особливе ставлення до браслетів було у древніх єгиптян: там перші аналоги сучасних ювелірних виробів носили всі без винятку. При цьому логічно, що дорогоцінні метали були доступні вищому стану, бідняки ж задовольнялися шкірою, деревом, камінням. Перси одні з перших стали прикрашати ці атрибути коштовностями, аметистами та бірюзою.

Але Індію можна по праву назвати батьківщиною саме прикраси для ноги. Це була і демонстрація особистої індивідуальності, і показник сімейного статусу. Наприклад, якщо юна дівчина ще не знайшла надійного супутника життя, то вважалося за краще надягати браслет на ногу, аби він вільно звисав на нозі. А заміжня пані на пальці нижньої кінцівки носила каблучку, що сполучалася з браслетом за допомогою ланцюжка. Подібна конструкція зумовлювала короткий та невеликий крок, який вважався ознакою жіночності та чарівності.

У 70-х роках минулого століття ювелірні браслети на ногу стали носити й представники сильної статі. У наш час їх також часто використовували в системі влади та поліції як функціональний інструмент, а не декоративний.

Особливості та відмінності від стандартного браслета

Браслет на ногу з точки зору зовнішньої естетики являє собою ювелірний виріб, який носять переважно навколо щиколотки, а не на зап'ясті, як це заведено. Припускається щільне прилягання до кінцівки або більш вільне. Форма срібного браслета на ногу передбачена найрізноманітніша – від звичного тоненького ланцюжка до масивного манжета, від текстильної тасьми до філігранного химерного плетива. Особливо аксесуар актуальний в теплі сезони: він добре виглядає і на елегантних підборах, і під легке спортивне взуття, під купальний костюм або короткі штани та спідниці. Розмір найчастіше універсальний. Знайти срібні браслети на ногу можна з декоративними елементами, вставками з фіанітів, чорнінням і емальюванням, покритий стразами або позолотою, з металевими вставками або підвісками-шарм.

Браслет на ногу зі срібла: які бувають різновиди?

У сучасному асортименті нашого інтернет-магазину браслет на ногу представлений в наступних моделях:

  • еластичний тип – це звичні класичні ланцюжки; для них характерні такі показники, як ажурне переплетіння, інкрустація каменями, наявність підвісок і хитромудрих фігурок;
  • пружні вироби зазвичай мають цільну конструкцію, відрізняються жорсткістю, важко гнуться; їх можна носити по кілька штук на одній кінцівці;
  • браслети-намистини для створення етнічного образу;
  • гнучкі вироби типу «шарм» з кулончиком.

Правила носіння: на якій нозі та коли?

В нашому каталозі представлені як класичні, так і сучасні фасони браслетів на ногу. При цьому особливого сенсу аксесуару давно ніхто не надає, тому, на якій нозі його носити та яким чином, кожна людина вирішує сама. Головне, щоб вибір враховував такі фактори, як краса та зручність (аксесуар не повинен спадати з ноги), а також стилістика гардеробу. У діловий та суворий стиль органічно вписуються благородні метали, а біметалічні варіанти добре виглядають з коктейльним або вечірнім вбранням. Груба металева спіраль пасуватиме переважно молоді, яка тільки шукає власний образ, а вироби з підвісками – молодшому поколінню.

Важливий фактор правильного носіння, який слід враховувати, перш ніж починати носити браслет на нозі зі срібла – це доглянутість нижніх кінцівок. Стиль педикюру повинен поєднуватися зі стилістикою обраного варіанту, ноги – чисті та охайні.

Item(s) added to cart
Loading...