Безкоштовна доставка

ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ

Безкоштовна доставка у відділення "Нова Пошта"від 500 грн. При відмові від відправлення (посилки) клієнт не оплачує вартість доставки. Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Точну дату доставки товару Вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення.

КУР'ЄРСЬКА АДРЕСНА ДОСТАВКА В РУКИ – БЕЗКОШТОВНО ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1 500 грн.

Адресна доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 1 500 грн, в іншому випадку вартість доставки розраховується згідно тарифів кур'єрської служби «Нова Пошта». Точну суму Вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення. Замовити кур'єрську доставку можливо тільки в тому випадку, якщо вона вже буде оплачена онлайн (100% передплата).

У РАЗІ ВІДМОВИ ВІД ПОСИЛКИ У ВІДДІЛЕННІ АБО ВІД КУР'ЄРА НОВОЇ ПОШТИ – ВСІ ВИТРАТИ СПЛАЧУЄМО МИ.

У разі відмови Вами від замовлення у відділенні «Нової Пошти» або від Кур'єра, Ви нічого не сплачуєте. Всі витрати за логістику і за повернення товару сплачуємо ми.

ЯК ОТРИМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ У ВІДДІЛЕННІ НОВОЇ ПОШТИ

Вам на вказаний номер телефону прийде смс з номером накладної та запрошенням прийти і забрати свою посилку. Ваша посилка буде чекати на Вас протягом 5 днів у відділенні «Нової Пошти». При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Передплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка.

Перевірити статус своєї посилки можна тут:novaposhta.ua/ru/tracking

Item(s) added to cart
Loading...