Срібні сережки з перлами

Сережки з перлами: чарівність тендітної ніжності

Сережки з перлами беззастережно можна назвати універсальною прикрасою, як для молодих дівчат, так і для пані поважного віку. Сучасні магазини в асортименті пропонують вироби з культивованих перлів, створених руками людини. По факту такі перли нічим не відрізняються від цілком природніх, але коштують значно дешевше, тому придбати сережки з перлами сьогодні може будь-яка людина.

Коштовність без каменю: особливості і переваги

У професійному середовищі ювелірного мистецтва перли часто називають коштовним камінням, хоча, по суті, він таким не є. Диво зароджується усередині молюскових мушлів (річкових або морських) при потраплянні чужорідного тіла. В особливих умовах молюск виділяє органічний перламутр, що забезпечує повільне, але планомірне зростання піщинки. Для формування краси, а вже тим більше, отримання готової повноцінної сережки з перлами зі срібла, потрібні довгі роки.

З неймовірним творінням природи пов'язані безліч повір’їв і забобонів, що дійшли до 21 століття. Наприклад, скептики переконані, що перли міцно пов'язані з однією людиною – своїм першим власником, тому камінь не можна передарювати (передаровувати, доношувати), інакше він перестане блищати і продемонструє потемніння перламутру. А якщо купити сережки з перлами і поводитися з ними правильно, вони й багатство принесуть, і здоров'я зміцнять, і навіть убережуть від негативної енергетики.

Для безхмарних сімейних стосунків рекомендують носити прикраси в парі, для щасливого материнства – в потрійному комплекті.

Класифікація перлів за походженням

Срібні сережки з перлами в нашому інтернет магазині на сьогоднішній день представлені такими видами:

 • прісноводі культивовані – що відрізняються екологічною чистотою та високими темпами росту. Цьому виду є можливість надати цікаві відтінки кольорів;
 • морські Акойа мають досконалий розмір 5-9 мм і широку палітру кольорів – від білого до смарагдово-чорного;  
 • південно-морські виділяються своїми великими габаритами, за рахунок невеликої кількості перлинок, що формуються, тому готові срібні сережки з перлами вражають по-справжньому шикарним зовнішнім виглядом;
 • морські Таїті швидко ростуть, але ідеальних утворень молюсків занадто мало, тому цінність готового матеріалу надзвичайно висока.

Які бувають сережки з перлами?

Срібло є одним із найдостойніших обрамлень для такого чуда природи, як перли. У тандемі з дорогоцінним металом намистини набувають романтичних рис, а завдяки природній холодності обрамлення, вносять до будь-якого образу нотку особливого шарму і розкоші. У каталозі інтернет-магазину срібні сережки з перлами представлені в дуже різних варіантах:

 • повсякденні – стандартні «гвоздики» з намистинками невеликого розміру – відмінний варіант для щоденних і робочих буднів;
 • з круглими, симетричними і асиметричними перлинами «бароко»;
 • з фіанітами для бездоганного вечірнього образу;
 • в тандемі з білим золотом для весілля;
 • з дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням, а також кристалами Swarovski.

По конструкції срібні сережки з перлами бувають класичні (з англійскьким замком), а також різноманітні за величиною і довжиною пусети і підвіски.

Варіанти підбору за кольорами: секрети вдалого вибору

Для українських срібних сережок з перлами використовуються натуральні прісноводні види перлин високої якості, надзвичайно різних кольорів і діаметрів. Покриття дорогоцінного матеріалу родієм зберігає яскравий блиск і запобігає потемнінню. Для ексклюзивних моделей застосовуються перли Таїті.

Враховуючи той факт, що у наш час в Україні можна знайти сережки з перлами різних кольорів і відтінків, остаточний вибір відповідного відтінку може викликати деякі складності. Професійні стилісти рекомендують враховувати тон шкіри:

 • білі перли вважаються універсальними, тому що пасуватимуть кожній представниці прекрасної половини людства – такі сережки зі срібла з перлами будуть ідеальними в якості подарунку людині будь-якої статі та віку;
 • рожевий краще обирати дівчатам з «літнім» і «зимовим» типом зовнішності, які бажають тонко підкреслити рум'янець і природний світлий колір шкіри;
 • золотий пасує виключно до урочистих випадків і добре виглядає на оливковій або смаглявій шкірі.

Носіння, поєднуваність і ціноутворення

Сережки з перлами є самодостатнім і яскравим аксесуаром, який не вимагає додаткових прикрас і доповнень. Проте, особливий акцент в уже створений ансамбль можна внести за допомогою аналогічного браслета, каблучки або кольє. Добре виглядають перли з прозорим, синім і фіолетовим камінням.

На бірці представлених в інтернет-магазині «Срібний Вік» прикрас вказана вся актуальна інформація, щоб вибір аксесуара був максимально вдалим. Це стосується і натуральності перлів. Купити сережки з перлами можна з різним дизайном, безліч майстрів вражають своїми роботами. На готовий виріб впливає розмір вставки – чим більші перлина, тим вища вартість.

Прикраси з невеликими перлинами у більшості випадків бюджетні, але не менш красиві й елегантні. Купувати срібні сережки з перлами в інтернеті – це вигідно, просто й доступно.

Item(s) added to cart
Loading...