Дитячі срібні ланцюжки

Срібний ланцюжок для дитини: безпека і практичність

У всьому, що стосується здоров'я дітей, батьки звикли дотримуватися обережності – срібний ланцюжок для дитини також не виняток. Обираючи чаду першу в його житті справжню ювелірну прикрасу, дорослі хочуть, щоб носити її було комфортно і безпечно, бо природний контакт зі шкірою і волоссям буде постійним. Дорогоцінні метали, а особливо срібло – це ідеальний варіант, адже воно стійке до окислення і вимагає мінімум догляду. Крім того, в дитячих моделях прикрас часто відсутнє родієве покриття, що зводить до мінімуму ймовірність алергії.

Дитячі та дорослі: в чому відмінність і які бувають прикраси?

Перше, чим відрізняється дитячий ланцюжок зі срібла від аналогічного дорослого – це його універсальність. Це хороша основа для носіння натільного хрестика і для хлопчиків, і для дівчаток. По-друге, виріб завжди якісний: якщо в його складі дорогоцінний метал, то тільки вищої проби, яка відповідає міжнародним стандартам. Є спеціальні моделі для новонароджених, адаптовані під особливості обряду хрещення. Наступний фактор відмінності є довжина. Логічно, що як маленький чоловічок відрізняється від дорослого, так і габарити прикраси йому знадобляться помітно менші. Довжина має значення і в контексті того, що малюк може випадково порвати ланцюжок або зачепитися ним за навколишні предмети.

Дитячі срібні ланцюжки представлені безліччю видів, в залежності від товщини, приводу носіння, типу плетіння і наявності дизайнерських елементів.

  1. Для носіння з натільним хрестиком і образком – розрахований на ранній вік, найчастіше, від одного року, іноді навіть більш ніжний. Вироби цієї категорії передбачають постійне застосування під будь-яким одягом і в будь-який сезон. Найпоширеніші типи плетіння – ромбики, кордове, якірне. Подібні аксесуари відрізняє легка вага, максимальна відповідність розміру, обтічний та зручний замок.
  2. Окремо носяться аксесуари, призначені для дітей від молодшого дошкільного до молодшого шкільного віку. У цьому випадку це вже не необхідний інструмент для дотримання традицій, а повноцінна ювелірна прикраса, яку можна одягнути спеціально під святкову сукню або ошатний костюмчик. Ціна на такий дитячий срібний ланцюжок максимально демократична, щоб батьки могли з мінімальними витратами для себе навчити чадо поводитися з прикрасами – знімати та одягати, доглядати та зберігати. Для даного типу вже характерні рельєфні плетіння за типом сінгапуру, сердечок, нонни, вірогідні яскраві декоративні елементи, позолота, чорніння, впаяні пластинки.
  3. Є і спеціальні ланцюжки, адаптовані під кулончики та підвіски. У більшості випадків їх можна придбати в комплекті, тому ціна на такий срібний ланцюжок для дитини буде трохи вищою. Найпоширеніші типи плетіння – кордове, панцирне, якірне. Аксесуар відрізняється надійністю, зручністю та універсальністю, адже кулон без проблем можна змінити на інший з плином часу.

Ключові нюанси вибору

Щоб безпомилково обрати срібний ланцюжок для дитини на офіційному сайті «Срібний Вік», необхідно звернути увагу на:

  • довжину і товщину – аксесуар не повинен бути надто товстим, пустотілим і мати химерний, складний візерунок, який може нанести травму ніжній дитячій шкірі;
  • розмір – довжина повинна бути строго підігнана під конкретну дитину, щоб виключити псування аксесуара через безпосередність поведінки малюка;
  • кільце замка – в ідеалі воно повинно бути з невеликим розрізом.
Item(s) added to cart
Loading...