Срібні сережки з фіанітами

Сережки з фіанітами – діамантова пишність і універсальність

Кубічний цирконій сьогодні являється невід'ємним елементом будь-якого ювелірного виробу, але найпопулярніший вид, та той, що має попит у покупців – сережки з фіанітами, які відрізняються непідробним блиском і елегантністю справжнього діаманта. Подібність ця, між іншим, не тільки зовнішня. Перш за все, ці два таких різних за вартістю камені мають аналогічну хімічну стійкість і щільність кристалів. А значна різниця у вартості досягається шляхом того, що штучний камінь не треба ограньовувати, іншими словами, не витрачати часу та грошей на кропіткий процес.

З яких причин слід обирати сережки з фіанітами?

Безумовною перевагою фіаніту є можливість піддавати його творчим экспериментам: завдяки інноваційним можливостям сучасного технічного прогресу виходять дійсно ексклюзивні камені неімовірних відтінків, завдяки яким сережки з фіанітом набувають дизайнерської унікальності. Значна дисперсія створює дивовижні оптичні ефекти, що зачаровують погляд, аж до того, що камінь повністю змінює свій колір при тому чи іншому освітленні, а в сонячних променях «виграє» не гірше справжнього алмаза. З цієї причини сережки з фіанітами будуть виглядати привабливо з будь-яким гардеробом і стилем, починаючи з екстравагантного та закінчуючи суворим класичним образом. Аксесуари з каменем, що звисають, зможуть підкреслити природну красу жіночої шиї, а поширені «гвіздочки» ідеально пасуватимуть персонам скромним, які звикли бути далеко від зайвої уваги громадськості.

Види, класифікація, асортимент

 1. «Гвоздики», що стали класикою – універсальний варіант для дівчини будь-якого віку, тому форма і величина каменю може відрізнятися в залежності від моделі срібних сережок з фіанітами, розрахованих на конкретні життєві випадки. У тандемі з круглим обличчям добре виглядає аналогічна форма камінчика, трикутне виграє завдяки великим габаритам прикраси, а пропорційне правильне обличчя буде чарівним з подовженим овальним фіанітом або будь-якою іншою його формою.
 2. Доріжка своєю вигнутою формою особливо підкреслює красу каменю, тому, як варіант, можна придбати сережки з дрібними фіанітами, які розміщуються майже по всьому виробу. Довжина може варіюватися в залежності від загального стилю: з вечірньою сукнею відмінно виглядають моделі до плечей, в повсякденності – не довші за 5 см. Вони акцентують увагу на привабливій зоні декольте і підкреслюють природну красу обличчя.
 3. Кільця також є однією з найпопулярніших форм в ансамблі зі штучним алмазом невеликих розмірів.
 4. Круглі моделі срібних сережок з фіанітом – оптимальний варіант для людей консервативних поглядів, які хотіли б трохи вийти за рамки загальноприйнятих стандартів. У подібному випадку камінь може бути один або декілька, практично будь-якого кольору – від гранатового до бірюзового.

Шкіра та очі: на що звернути увагу в першу чергу?

Срібні сережки з фіанітом коштують недорого завдяки доступності дорогоцінного металу і дешевизні штучного каменю. Але при цьому готовий виріб ніколи не виглядає «простеньким» і безглуздим, скоріше навпаки – вражає пишністю невигадливої елегантності. Однак, щоб завжди виглядати бездоганно за будь-яких обставин, важливо знати деякі нюанси вибору:

 • колір шкіри – людям з теплими відтінками шкіри краще обирати відповідні за кольором метали: бронза, мідь золото, а от срібні сережки з фіанітом підходять людям білявим, зі шкірою кольору слонової кістки; але і на брюнетах срібло виглядає не менш привабливо;
 • з кольором очей камені в ідеалі не повинні зливатися, скоріше, відтіняти райдужку, немов підкреслюючи її природну чарівність; отже, блакитнооким пасуватимуть відтінки моря, володаркам карих очей – жовті та зелені, сірих – яскраво червоні палітри;
 • фігура і будова обличчя повинні бути прямо пропорційні габаритам виробів: красуням з вузьким обличчям пасуватимуть опуклі моделі й навпаки.

Сережки з фіанітами: доступна ціна та висока якість від «Срібний Вік»

Сережки зі срібла з фіанітами в асортименті «Срібний Вік» є як з безбарвним, так і кольоровим камінням, від «цвяшків» до хитромудрих форм, з емалюванням і покриттям родієм. Наші кваліфіковані консультанти з задоволенням допоможуть вам у виборі відповідної моделі, якщо самостійна покупка викликає труднощі та складності. Керуючись різноманітними пропозиціями нашого каталогу, ви зсможете знайти такі сережки з фіанітом:

 • одразу в декількох варіантах – для себе і близької людини;
 • в суворій відповідності з сучасними модними тенденціями та нормами безпеки для здоров'я;
 • з офіційною гарантією від виробника;
 • зі зручною доставкою по Україні в будь-який регіон країни.
Item(s) added to cart
Loading...