Чоловічі срібні ланцюжки

 • Срібний ланцюжок (с66975)
  1 192 грн 1986 грн
 • Срібний ланцюжок (с66968)
  1 742 грн 2904 грн
 • Срібний ланцюжок (11520)
  2 243 грн 4486 грн
 • Срібний ланцюжок (с66930)
  1 991 грн 3318 грн

Чоловічий ланцюжок зі срібла чоловічий: солідна презентабельність

З давнини ювелірні прикраси для представників сильної статі були затребувані та популярні, тому сучасний чоловічий ланцюжок зі срібла має довгу і цікаву історію розвитку. У наш час це безпрограшна демонстрація соціального статусу не тільки серед відомих людей, а й серед простого народу. Природньо, тому що чоловічий ланцюг зі срібла, купити який сьогодні можна в будь-якому ювелірному магазині, завжди виглядає доречно: і в повсякденному образі, і в якості аксесуару для свята, враховуючи ще й те, що має характерні відмінності від жіночих прикрас.

Чоловіче срібло: переваги вибору

Чоловічий срібний ланцюжок раніше надівали для того, щоб носити натільні хрестики, медальйони з фото близької людини, кулони або ладанки. Сьогоднішнє ж ювелірне мистецтво дарує навіть скептично налаштованим представникам сильної статі можливість показати себе, підкреслити неповторну індивідуальність за допомогою витончених і вигадливих плетінь, сміливих дизайнерських знахідок і поєднань, здавалося б, несумісних матеріалів.

У порівнянні з дешевими аксесуарами, які лише імітують дорогий блиск розкоші, справжні срібні ланцюжки чоловічі недорогі та практичні. По-перше, навіть широкі моделі дуже зручні в носінні, а тоненькі добре виглядають на будь-якій шкірі – від молочно-білої до засмагло-смаглявої. На шиї навіть при тривалому носінні не залишається ніяких слідів окислювальних процесів або алергічних реакцій у вигляді свербежу, почервоніння і подразнень. В аспекті активного життя сучасних чоловіків дуже важливе значення має такий чинник, як стійкість до зовнішніх впливів – і тут чоловічий ланцюжок зі срібла не має собі рівних, бо залишається байдужим до зовнішніх пошкоджень, подряпин і ударів. Ну і, звичайно, головною перевагою вибору є доступність у фінансовому плані: ціна на такий аксесуар в усі часи залишається максимально адаптованою до різного рівня достатку людей: є і бюджетні, і більш «багаті» варіанти.

Презентабельні плетіння: які бувають?

На відміну від жіночих, аксесуари для представників сильної статі, незважаючи на більш скромний сегмент у виробництві, відрізняються великою витонченістю, презентабельністю і солідністю – і справа тут не тільки в ціні на чоловічий ланцюг зі срібла. В ході їх виготовлення застосовуються особливі технології та типи плетінь. До числа найбільш популярних сьогодні відносяться:

 1. Якірне – з’єднання квадратних або овальних ланок, різноманітних за товщиною і шириною, строго під прямим кутом.
 2. Бісмарк – спіральне плетіння в кілька рядів. Купити чоловічий срібний ланцюжок такого типу можна практично скрізь, тому що цей вид плетіння завжди вважався типово «хлоп'ячим». Він масивний, додає образу якусь ноту брутальності та пасує людям міцної статури.
 3. Панцир – може бути у два або три ряди. Сплетені в колечка ланки нагадують перевернуту вісімку. У прикрас цього типу є свої різновиди, наприклад, «Картьє» і «Фігаро».
 4. Ромб є універсальним варіантом для будь-якого віку і складу фігури. Назва форми говорить сама за себе.
 5. В інтернет-магазині ланцюжків чоловічих зі срібла «Срібний Вік» представлені й мотузкові варіанти, які зовні нагадують звичайний шнурок або канат – ідеально для скептиків, байдужих до новацій.

Чоловічі срібні ланцюжки в магазині «Срібний Вік»: від чого залежить цінник?

Сьогодні придбати чоловічий срібний ланцюжок в Україні можна з урахуванням найвимогливіших смаків і фінансових можливостей. В інтернет-магазині «Срібний Вік» в широкому розмаїтті представлені моделі, які відрізняються пробою дорогоцінного металу, вагою і химерною складністю плетіння – всі ці фактори в тандемі та окремо впливають на ціни на чоловічі ланцюжки зі срібла. Чим виріб важчий, тим він, відповідно, дорожчий, а довжина, у свою чергу, пропорційна вазі. Ручна робота за вартістю також завжди була вища. 

Item(s) added to cart
Loading...