Срібні ладанки

Срібні ладанки – стильні обереги для віруючих

У те, що існують деякі атрибути, наділені особливою магічною силою, люди вірили з давніх-давен, і підтвердження цьому – срібні ладанки, які дожили й до нашого часу. Про періоди походження і появи цих аксесуарів історики не втомлюються сперечатися до сьогоднішнього дня. Але особливе значення має даний атрибут для щиро віруючих людей, оскільки ладан, який зберігається безпосередньо в унікальному кулончику, за православними канонами захищає від злих сил і усілякого негативу. Як і хрестики, що носяться від народження, ладанки зі срібла розташовуються на тілі як талісман удачі у всіх справах.

Особливості асортименту

З точки зору конструкції ладанка являє собою невеликий футлярчик-підвіску, який надійно фіксує вміст в спеціально відведеній для цього порожнині, тому сьогодні аксесуари подібного типу виготовляють із тканини та дерева, слонової кістки та каменю, і, звичайно, з дорогоцінних металів. Срібні ладанки в більшості випадків дизайнерськи прикрашені, мають гарні зображення святих, ангелів, біблійні написи або молитви. Ось чому найчастіше ладанку зі срібла дарують близьким людям спеціально до дня народження або іменин, Пасхи або обряду хрещення – будь-якого особливого, значущого для душі свята.

Види та класифікація

Аксесуари можуть бути як чіткої прямокутної, так і ніжної закругленої форми. Носяться вони на ланцюжках або шнурках по аналогії з хрестиком, затишно розташовуючись на шиї. Найпоширеніші варіанти прикрашаються образами Богородиці та Ісуса Христа. В інтернет-магазині «Срібний Вік» купити недорогу ладанку зі срібла можна не тільки з іконками, але й у тандемі зі срібним хрестиком, або якоїсь незвичної форми, наприклад, у вигляді невеликої книжечки. У каталозі представлені моделі:

  • з родованим дорогоцінним металом;
  • зі вставками з фіанітів, бурштину та інших каменів;
  • з обробкою чорнінням.

Що важливо знати тим, хто вибирає срібну ладанку?

Кожна людина, яка вирішила придбати даний аксесуар, повинна розуміти, що ладанка, незважаючи на розмаїття сучасних дизайнерських рішень, не є прикрасою в звичному розумінні цього слова. Зовні вона не химерна, стримана і лаконічна. Виробом не хваляться і майже ніколи не виставляють його напоказ, бо він освячується за православним ритуалом і вимагає дбайливого і шанобливого ставлення, як і будь-яка інша святиня.

У нашому каталозі ви можете знайти різні срібні ладанки за ціною, релігійною належністю і виконанням, які будуть доречні за будь-яких життєвих обставин.

Item(s) added to cart
Loading...