Каблучки на заручини зі срібла

Каблучки для заручин - уособлення ніжних почуттів

Для кожної дівчини ювелірна прикраса, подарована коханою людиною, має особливе значення, але каблучка на заручини – знак непростий, що залишається в пам'яті відгомоном казки, яка втілилася наяву. Це і скріплена щирим почуттям обіцянка, і сентиментальне визнання в любові, і романтична пропозиція «руки та серця» назавжди. Тандем двох людей – це знак нескінченності, що зміцнює серйозність і непохитність намірів. Тому таку каблучку важко забути, і обиратися вона повинна з максимальною увагою і трепетною ретельністю.

Особливості каблучок для пропозиції: як і коли правильно носити?

Перш ніж купити каблучку для заручин, важливо зрозуміти, що ця річ не проста і не для всіх постійна: носиться прикраса до весілля, адже приймаючи її, наречена підтверджує свою згоду на пропозицію шлюбу. Тобто зобов'язується носити презент безпосередньо до церемонії одруження, а потім поруч з обручкою або зліва від неї (за бажанням). Перейнявши європейські традиції, представники слов'янських народів часто не до кінця розуміють сенс, який несуть в собі каблучки для заручин зі срібла. Каталог інтернет-магазину «Срібний Вік» пропонує такі вироби, що розміщуються виключно на правій руці та безіменному пальці. Подібний звичай родом ще з Давнього Єгипту, бо тамтешні мудреці тисячі років тому були впевнені, що так звана «вена любові» йде прямо до серця через четвертий пальчик.

Існує стереотипна думка, що каблучки для заручин не повинні «бути вільними»: переміщатися з пальця на палець, а також зніматися навіть на короткий проміжок часу. Кажуть, такі нехитрі маніпуляції загрожують тріщинами у відносинах, непередбачуваними сварками та суперечками, і навіть справжнім розладом майбутньої урочистості.

Обираємо каблучки на заручини: каталог, ціни, нюанси

Каблучки для заручин знайти в Україні можна різні, в першу чергу, орієнтуючись на смаки й переваги другої половинки – вони у всіх різні, як і фінансові можливості. Проте, головними факторами вдалого вибору є наступні параметри:

  • розмір – він повинен бути відповідним, щоб мати на руках витончений, а не обтяжливий зовнішній вигляд;
  • оригінальність дизайну – каблучки для заручин мають враховувати тонкощі характеру того, хто їх носить, їх спосіб життя, смаки та, звичайно, соціальний статус; особливо це актуально для представниць прекрасної статі, яким важливо поділитися емоціями з подружками й близькими; презент повинен обов'язково вразити дівчину оригінальною ідеєю або незвичайним оформленням;
  • декоративні елементи – присутність діаманта, як і його відсутність, не несе принципової важливості; крихітний, він може символізувати чистоту і непорочність обраниці, але за неможливості придбати такий виріб можна обмежитися просто вставками по боках шинки; також нерідко використовуються сапфіри, які виступають символом вірності, або топази, що притягають удачу;
  • матеріал – тут все залежить від бюджету, бо ціни на каблучки для заручин різні; срібло, золото чи платина, наявність дорогоцінних каменів – краще приступати до вибору тільки тоді, коли приблизно визначена орієнтовна вартість, але найоптимальнішим варіантом залишається лимонне золото, яке відмінно «зіграє» в тандемі з іншими жіночими прикрасами, а на чоловічій руці буде виглядати строго і благородно.

Секрет вигідної покупки від «Срібного Віку»

Компанія «Срібний Вік» пропонує до уваги майбутніх молодят найкращі каблучки на заручини. Україна привносить свій власний колорит у весільну атрибутику, комбінуючи різні стилі та дизайни. У нас ви зможете підібрати:

  • якісний виріб, який стане уособленням найніжніших почуттів до другої половинки, з якою хочеться залишитися разом навік;
  • самостійні дизайнерські особливості, форму – як класичну, так і нестандартну, характер огранювання каменів, їх вид і інші нюанси, важливі виключно для вашого випадку;
  • каблучки, які ідеально пасуватимуть до обручок, щоб їх без проблем можна було носити в приємному тандемі та навіть скласти цілий ансамбль.

Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір, розібратися з інформацією на бирці товару і сучасними модними тенденціями, підібрати якісний товар, який привнесе нотку розкоші у ваше життя і водночас не надто «розорить» майбутній сімейний бюджет. Індивідуальний підхід до кожного замовлення – наша щоденна місія, адже ми щохвилини вдосконалюємося виключно для вас!

Item(s) added to cart
Loading...