Срібні кулони

 • Срібне кольє (PSS1201N)
  1 207 грн 2413 грн
 • Срібне кольє (N00127)
  865 грн 1729 грн
 • Срібне кольє Зірка (Star)
  1 024 грн 2048 грн

Купити срібний кулон: прикраса, що впливає на долю

Якщо ви давно бажаєте урізноманітнити свій стиль і внести в нього деяку елегантну ноту, вам обов'язково необхідно купити срібний кулон в декількох виконаннях. Це безпрограшний варіант для ланцюжка або навіть ювелірного шнурка з каучуку або шкіри, для будь-якої життєвої ситуації та предмета гардероба. Суворий образ за допомогою кулона придбає особливу чарівність, а романтичний туалет стане й зовсім вишуканою досконалістю.

Давні традиції краси

Багато років тому люди щиро вважали, що прості підвіски на шиї привертають в життя удачу, благополуччя й одночасно служать надійним захистом від усякого лиха. Не можна сказати, що віра ця була безпідставною, оскільки сучасні вчені на науковому рівні довели вплив конкретних каменів на біополе та здоров'я людини. Наші предки жіночої статі, приймаючи рішення купити кулон зі срібла, намагалися з його допомогою привернути увагу чоловіків – одягали на оголену шию з відкритим декольте або навіть поверх закритого одягу. Кулон символізував таємницю і загадку жіночої душі, тому незаміжнім дівчатам носити прикраси заборонялося. Моряки, як спогад про будинок, носили медальйони, прототипи яких дійшли й до 21 століття.

Види ювелірної фантазії

На сьогодні вмілі майстри своєї справи представляють цілі колекції ексклюзивних прикрас. Срібний кулон в Україні може декоруватися як натуральними, так і штучними каменями, справжніми перлами або кристалами, що ідеально повторюють діамантовий блиск. Класифікуються аксесуари, найчастіше, за своїм функціональним призначенням:

 • кулони зі срібла, що виступають в ролі прикрас – це найбільш поширена категорія в інтернет-магазині «Срібний Вік»; тут знайдуться класичні вироби, зі всілякими вставками, символами з букв і зодіакальних знаків, з релігійним і магічним значенням – іншими словами, талісмани та обереги; дизайнерські техніки також дуже різноманітні: використовується алмазна грань, чорніння, барельєф, алмазна вирізка і т.п.;
 • медальйони передбачають спеціальне поглиблення для розміщення портрета другої половинки або іншої близької людини, а також пасма волосся дитини;
 • флеш-кулони – це спеціальний підвид ювелірних прикраси адаптований під офіційний робочий стиль; навіть якщо у вас на роботі введено дрес-код, вибраний з даної категорії виріб не порушить ділової стриманості;
 • під браслет або ланцюжок – перші, зазвичай, відрізняються більш скромними розмірами;
 • а-ля «романтик» - в цю категорію входять аксесуари у вигляді сердечок або янголят, а також з двох частин, що з’єднуються між собою, тобто спеціально для закоханих пар; купити срібний кулон такого типу зазвичай віддають перевагу молоді люди, адже з його допомогою дійсно можна виразити глибину своїх почуттів і серйозних намірів.

Залежно від габаритів виріб може бути як масивним і громіздким, що зазвичай призначається для сильної половини людства, так і тоненьким та тендітним, спеціально для дівчат і жінок. Є моделі геометричні, анімалістичні, спортивні тощо.

Акцент на виборі: як купити срібний кулон в Україні?

У нашому каталозі ви знайдете недорогі срібні кулони на будь-який смак. Обирати їх необхідно з урахуванням наступних принципів:

 • товщина ланцюжка повинна бути прямо пропорційна товщині прикраси – на масивному шнурку тоненький аксесуар буде просто виглядати безглуздо, тому оптимальним варіантом вважається, коли підвіска в 2 рази легша ланцюжка;
 • ваш повсякденний стиль повинен відповідати структурі аксесуара –суворий наряд, наприклад, не сприймає яскравих фарб;
 • чим поважніший вік майбутнього власника кулона, тим більш громіздкі камені він може собі дозволити.
Item(s) added to cart
Loading...