Срібні прикраси

 • Срібне кольє (PSS1201N)
  1 213 грн 2426 грн

Срібні прикраси з камінням – блискуча пишність розкоші

Багато людей вважають найкращими срібні прикраси з каменями не тільки через доступність та зручність при носінні, а й неповторну зовнішню красу. Натуральне каміння, що є дивовижним витвором природи, підкорює, полонить і заворожує величною естетикою. Крім того, природні кристали здатні перетворити образ людини будь-якої статі та віку. Головне, прийнявши рішення купити прикрасу зі срібла з натуральними каменями, врахувати той факт, що в кольє і браслетах, сережках і каблучках може бути присутнім каміння, що нейтралізує один одного, а також володіє певними лікувальними та магічними властивостями.

Види каміння, що використовується для ювелірних виробів

Прикраси зі срібла з камінням з давніх часів уособлювали жіночу чарівність та символізували емоційність людської натури. Люди й у наш час продовжують вірити, що правильно підібрані ювелірні вироби сприяють розвитку певних рис характеру та навіть дарують позитивну енергетику, сприяючи ліквідації недугів і доленосних негараздів. Залежно від класифікації, заснованої на фінансовій цінності та особливості кристалів, каміння ділиться на декілька груп.

 1. Виробні – в більшості випадків в цю групу входять органічні сполуки, гірські породи та непрозорі мінерали. Ювелірні прикраси зі срібла з каменями цього типу не відрізняються дуже яскравим блиском, але гарне огранювання перетворює їх в бюджетний аналог справжніх коштовностей. Сюди відносяться нефрити, малахіти, яшма і т.п.
 2. В категорію напівдорогоцінного каміння входять кристали більш поширені на планеті, і отже, відрізняються більш демократичною ціною, ніж дорогоцінні, але не поступаються останнім в зовнішній пишноті. Це аметисти, турмаліни, гранати, агати.
 3. Купити срібні прикраси з натуральними каменями в Україні можна і в категорії коштовностей. До числа дорогоцінного каміння відносяться рідкісні на Землі мінерали, що відрізняються прекрасними зовнішніми якостями: блиск при будь-якому освітленні та гарне сяйво граней в сонячних променях. В першу чергу, такі якості мають алмази, топази, сапфіри, рубіни, смарагди.

Срібні прикраси з камінням в інтернет-магазині «Срібний Вік» відрізняються різноманітністю кольорових палітр, методикою огранювання та способами дизайнерського втілення. Урочисте свято і робочі будні, ділова вечірка і корпоратив – в каталозі знайдеться ідеальний варіант аксесуара під найвибагливіший смак. І головне, у нас можна знайти срібні прикраси з натуральними каменями! А значить, у вас є унікальна можливість не просто піднести приємний та не банальний презент, а й наділити його особливими властивостями та магією позитиву.

Особливості каменів: який та кому дарувати?

Кожній сучасній людині відомо, що срібні прикраси з камінням природного походження несуть особливу енергетику, тому перед здійсненням покупки звертайте увагу на наступні характеристики:

 • бурштин вважається лікувальним мінералом, який вміє зберігати таємниці; срібні прикраси з цим каменем носити рекомендують, в першу чергу, представницям прекрасної статі, щоб уникнути жіночих недугів;
 • перли, символізуючи чистоту і процвітання, покращують відносини з близькими родичами та дорогими серцю людьми;
 • топаз – джерело молодості, гармонії та емоційної рівноваги;
 • гарні срібні прикраси з натуральними каменями смарагдами допоможуть в цілому спектрі недугів, зокрема, з проблемами зі шлунком, суглобами, сечовим міхуром. Не менш важливий і психологічний аспект впливу – сприяння подружній вірності, внутрішньому спокою і відсутності в житті необдуманих вчинків;
 • сапфір знижує тиск, лікує очні хвороби, а також є символом особистої самостійності і життєвих перемог;
 • срібні прикраси з натуральними каменями агатами пасуватимуть людям, що мають деякі труднощі в спілкуванні, а також страждають від негативного енергетичного впливу.

Срібні прикраси з натуральним камінням: як обрати свій камінь?

На сьогодні прикраси зі срібла з натуральними каменями в Україні представлені у величезній різноманітності асортименту, тому при покупці можна керуватися різними принципами, починаючи від особистого смаку і закінчуючи рекомендаціями компетентного астролога. Рекомендуємо вам прислухатися до власних почуттів, адже ні чудові зовнішні характеристики, ні популярність каменю, ні навіть його ціна не можуть стати визначальними критеріями, якщо до кристала просто-напросто «не тягне». Бажання підібрати свої особисті срібні прикраси з камінням, мабуть, в першу чергу, повинно бути миттєвим поривом. Тільки після цього можна визначатися конкретно із зовнішнім виглядом ювелірного виробу, тобто, безпосередньо оправою для вашого вишуканого помічника в житті. Не варто забувати про те, що кристал повинен відтіняти колір очей – в такому випадку прикраси зі срібла з натуральними каменями виглядають ще ефектніше.

Item(s) added to cart
Loading...