Чоловічі срібні браслети

 • Срібний браслет (с07004/2)
  1 402 грн 2337 грн
 • Срібний браслет (с77913/9)
  1 769 грн 2949 грн
 • Срібний браслет (с07496)
  2 731 грн 4551 грн
 • Срібний браслет (с07281/8)
  1 291 грн 2151 грн
 • Срібний браслет (с07004)
  3 679 грн 6132 грн

Срібний чоловічий браслет: стримана краса для сильних і стильних

Незважаючи на свою силу і мужність, багато чоловіків не менше, ніж жінки, бувають небайдужі до ювелірних прикрас: срібний чоловічий браслет може виграшно підкреслити імідж людини, високий рівень її соціального статусу та особистий неповторний стиль. Різноманітність сучасного ювелірного оформлення вразить найвимогливішого скептика: класичний дорогоцінний метал та його сучасний аналог, лаконічні ланцюжки та масивні химерні варіанти з емаллю. Але найпоширенішим і затребуваним залишається типово консервативний дизайн: більшість чоловіків вважає за краще купити чоловічий браслет зі срібла без будь-яких вставок або у вигляді фігурного ланцюжка з простими ланками.

Особливості та відмінності від жіночих моделей

Кілька століть тому покупка срібного чоловічого браслету вважалася небаченою розкішшю. Та в цілому історія прикраси для представників сильної статі налічує тисячоліття: фахівці впевнені, що близько 7 тисяч років тому чоловічі браслети зі срібла носили стародавні єгиптяни та китайці. На Сході було звично використовувати в якості прикраси химерні яскраві вироби, інкрустовані справжніми коштовностями – смарагдами, сапфірами, рубінами – буквально на всю руку. Зрозуміло, що дозволити собі подібну пишність могли тільки царі, проте застосовували прикраси в своїй діяльності також маги та жерці, особливо чоловічі срібні браслети на руку з гранатами, перлами і сапфірами.

Сучасні моделі, зрозуміло, зазнали змін, тому дещо відрізняються від жіночих варіантів: по стилю і дизайну вони більш строгі, а за габаритами – масивні та переконливі. Вироби відмінно поєднується з іншими аксесуарами, наприклад, годинником, не втрачаючи презентабельний зовнішній вигляд. Ще одна особливість срібних браслетв для чоловіків – це лаконічність, універсальність, поєднуваність з будь-яким типом зовнішності та стилем гардеробу. Органічно виглядають на молодих людях навіть підвіски, каблучки та ​​персні в тон.

Чоловічий характер в асортименті: основні види браслетів

З огляду на той факт, що в наш час ціна на чоловічий срібний браслет максимально враховує різні рівні прибутків, класифікація виробів для представників сильної статі досить широка. За способом виробництва вони можуть бути ланцюгові, глідерні (як годинник) і комбіновані (ціна комбінованого срібного браслета для чоловіків в Україні, зазвичай, трохи вища стандартної через те, що крім дорогоцінного металу використовуються ще й допоміжні матеріали – емаль, сталь, камінь, шкіра). У каталозі інтернет-магазину «Срібний Вік» можна обрати оптимальну модель для кожного:

 • в класичному вузькому або широкому варіанті;
 • у вигляді ланцюжка з різним плетінням. Найпоширеніший варіант – подвійне плетіння, або «Бісмарк», яке витримує активний спосіб життя, спортивні тренування і робочі моменти. Срібний браслет можна придбати в комплекті з аналогічним ланцюжком у вигляді «подвійного ромба», «якоря» або «панцира»;
 • з емалюванням, позолотою та чорнінням;
 • зі шкіряними вставками або інкрустацією фіанітами, оніксами і т.п. – відмінний вибір для імпозантних представників сильної статі.

Модні тенденції та нюанси вибору

Хоч срібний чоловічий браслет коштує недорого, можливості сучасної ювелірної майстерності дозволяють перетворити його в неодмінний атрибут модного образу:

 • прості вироби, без жодних дизайнерських прикрас, відмінно виглядають у строгому стилі – наприклад, під чорний або сірий костюм;
 • якщо в аксесуарі присутнє каміння, то воно обов'язково повинне бути одного кольору;
 • при виборі класичного ланцюжка з великими ланками не варто доповнювати його іншими виробами – цей варіант гарний сам по собі;
 • на худорлявій руці буде добре виглядати тонка прикраса. В цілому, чим кремезніший молодий чоловік, тим більший рівень свободи для сміливих експериментів з розмірами ювелірних виробів.

Компанія «Срібний Вік» щодня поновлює асортимент товару, щоб наші клієнти були ще більш красивими і стильними, а ціна на срібний чоловічий браслет радувала людину з будь-яким рівнем доходу.

Item(s) added to cart
Loading...