Срібні браслети зі вставкою

Браслет – модний інструмент для привернення уваги

Нерідко буває так, що для доповнення вже створеного і майже ідеального образу не вистачає крихітної деталі – і тоді на допомогу приходить браслет. Цей аксесуар ненав'язливо привертає погляд тих, хто вас оточує, на руку, роблячи стриманий наряд більш оригінальним, а вигадливий, навпаки, простим і вишуканим. У сучасному асортименті ювелірні прикраси цього типу можуть бути чоловічими та жіночими, товстими й тонкими, з дорогоцінних металів або натуральних складників типу шкіри чи каучуку, з різним ступенем жорсткості та наявністю дизайнерських елементів у вигляді дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння, стразів і кристалів.

Вишукані браслети: якими вони бувають

Жорсткі прикраси практично не гнуться, охоплюючи зап'ястя частково або цілком. У цю категорію входять браслети-обручі, скоби або манжети. М'який виріб може мати ланцюгову чи плетену структуру, бути глідерним, що складається з окремих елементів на пружинці або шарнірі. Не важко зробити висновок, що класифікація виробів, як в залежності від видів плетіння, так і матеріалів виготовлення, досить широка. Найбільш популярні варіанти ланцюгових видів є:

 1. Плетіння лав – ідеально рівні, округлі петельки, що з'єднуються по краях, зовні дуже схожі на переплетені прямокутнички. Подібна форма браслета тонко і ненав'язливо підкреслює зап'ястя, відмінно поєднується з іншими видами прикрас і відрізняється міцністю та довговічністю.
 2. Класичний «якір» і «панцир» (в першому випадку ланки розташовані в різних площинах, у другому – в одній).
 3. Бісмарк – доріжка в один або кілька рядів. Вона може бути пласкою або напівоб'ємною.
 4. «Корда» і «Фігаро» відносяться до більш складних технік виготовлення браслетів в Україні – для них характерне химерне поєднання петель і колечок різних розмірів, які в тандемі утворюють унікальний малюнок.
 5. Фігурні та фантазійні варіанти – купити такий браслет можна з плетінням «пташине око», з кульок або ромбів.
 6. Із вставок у вигляді геометричних фігур, природних мотивів, буквених і символічних орнаментів.
 7. З емалюванням, чорнінням, позолотою, комбінацією стразів і дорогоцінних каменів.

Переваги різних видів: обираємо кращий

Перш ніж вибрати браслет, важливо зрозуміти, що кожна категорія товарів має свої переваги:

 • прості відрізняються класичним плетінням і мінімумом декору – це еластичні та гнучкі аксесуари, які ідеально підходять для щоденного використання;
 • цілісні вироби зберігають хорошу стійкість до деформацій і пошкоджень;
 • пустотілі – легкі, об'ємні – хороший варіант для пляжу, офісу;
 • комбіновані варіанти відрізняються зовнішньою акуратністю і органічним поєднанням ланок – ідеальний вибір сміливих і наполегливих людей;
 • фантазійні вироби – доля тих, хто цінує в ювелірних прикрасах оригінальність; тут можливі не тільки класичні інтерпретації, а й варіанти зі всілякими підвісками: фіаніти, перли, дорогоцінні камені – асортимент на будь-який смак; при цьому ціна браслета в інкрустованому вигляді максимально демократична.

Помноживши перераховані вище переваги на міцність срібла, його практичність і солідний зовнішній вигляд, що зберігається протягом тривалого часу, легкість і універсальність в експлуатації, визнаємо браслет безпрограшним варіантом для незабутнього подарунка на пам'ять або просто приємною покупкою для коханої людини.

Як правильно носити?

Досить різноманітний та широкий модельний ряд, а також той факт, що можна купити недорогий браслет, дозволяє вимогливим покупцям обирати відразу кілька варіантів для різних життєвих випадків:

 • для будніх днів (ділові зустрічі, робочі моменти в атмосфері офісу), підійдуть вузенькі види прикрас без великої кількості декоративних елементів;
 • в романтичних обставинах добре виглядають ажурні браслети з химерними лініями та майстерною обробкою;
 • урочистість не обійдеться без широких виробів, обрамлених справжніми дорогоцінними каменями.

Аби безпомилково підібрати розмір, досить приблизно знати діаметр зап'ястя майбутнього власника. В інтернет-магазині «Срібний Вік» ви можете знайти відразу декілька відповідних варіантів, а наші кваліфіковані менеджери допоможуть остаточно визначитися з вибором і проконсультують щодо правил носіння та поєднання з предметами гардероба.

Item(s) added to cart
Loading...