Срібні каблучки з перлами

Каблучка з перлами: чарівність ніжності

Для прихильників класики, любителів традиційного вбрання і класичного стилю в одязі каблучка з перлами є ідеальним способом підкреслити власну індивідуальність. Подібний виріб представниці прекрасної статі люблять за ніжність, вишукану романтичну нотку, зовнішню тендітність і витонченість.

Чим відрізняються каблучки зі срібла з перлами: естетика і магічні властивості

Народжуючись з маленької піщинки під тонкими шарами перламутру, це природне диво проходить довгий шлях, перш ніж потрапити в ювелірний магазин у виляді каблучки з перлами – росте, вчиться відбивати світло і створювати особливий ефект внутрішнього сяйва. Якщо і є ідеальний метал, якому під силу вигідно підкреслити ідеальну гладкість і неповторно ніжний відтінок справжніх перлин, то це тільки срібло.

Ці дві складові в ювелірному мистецтві люди здавна наділяли особливими магічними властивостями, тому майстерно створені прикраси носили лише знатні пані і впливові особи, у тому числі королі та королеви. Красу перлинок оспівували в літературних творах, порівнюючи з небесним дивом і кристальною чистотою води – і дійсно, навіть просто дивлячись на сучасні фото каблучок з перлами, можна з легкістю в цьому переконатися.

Особливу цінність перлів можна пояснити й тим, що їх завжди було важко добувати. Раніше за ними пірнали спеціально навчені люди, щоб дістати мушлю з однією-єдиною перлиною. Саме з цієї причини дозволити собі срібну каблучку з перлами могли тільки привілейовані верстви суспільства. Особливо дорогими були аксесуари з чорними перлинами, які були результатом життєдіяльності рідкісних видів молюсків. Зараз в Україні каблучка з перлами – прикраса, доступна кожному.

Будучи символом любові та вірності, перли часто використовують для парних прикрас – чоловічих і жіночих, щоб партнерські стосунки були міцними та надійними. Дивно, але факт: і юнацька чарівність, і поважна зрілість набувають самодостатніх, вишуканих рис, варто лише прикрасити жіночі витончені пальчики каблучкою з перлами.

Люди, що захоплюються астрологією та езотерикою, запевняють, що перли здатні не лише оберігати від негативу і втихомирювати зайву гординю, але й у буквальному розумінні «проживати» життя свого власника – приміром, якщо людина чинить всупереч зі своїми життєвими принципами і совістю, матеріал може потьмяніти й навіть покритися плямами. Він вимагає до себе тільки дбайливого, правильного відношення (особисту прикрасу не варто давати носити навіть близьким родичам) – інакше срібна каблучка з перлами може стати символом печалі.

Цікавою особливістю перлів є обмежена тривалість життя – не більше століття. Після цього терміну навіть найгарніший камінь втрачає свою первісну красу.

Різновиди перлів

Обирати каблучку з перлами фахівці рекомендують цілеспрямованим особам з сильним характером, а також людям, зодіакальними знаками яких опікується енергія Місяця. Загалом же немає ніяких обмежень в експлуатації.

Природний матеріал відрізняється залежно від форми, кольору, гладкості поверхні і, зрозуміло, вартості. За походженням бувають каблучки зі срібла з перлами:

 • морськими – вони мають ідеально круглу форму з надзвичайно тонкою перламутровою оболонкою, тому подібна каблучка за ціною буде однією з найдорожчих. Відтінки кольорів різняться від кремового до сріблясто-блакитного;
 • південно-морськими, які відрізняються оксамитовим блиском і досить великими розмірами. Вони відмінно поєднуються з металом, завдяки типовій палітрі кольорів – відтінкам сірого або коричневого;
 • прісноводими – як правило, каблучки з такими перлами недорого коштують з причини не занадто витратного та технічно складного добування, а також не ідеально довершеної форми самих перлин. Проте, модельний ряд прикрас в магазине «Срібний Вік» з цим видом перлів відрізняється різноманітністю забарвлень і модифікацій;
 • культивованими, тобто вирощеними в штучних умовах. Каблучки з такими перлами в каталозі практично нічим не відрізняються від справжніх вставок природного походження – ні з точки зору зовнішньої естетики, ні за хімічним складом;
 • чорними – це вища проба, яка зустрічається дуже рідко.

Особливості модельного асортименту

На нашому сайті срібні каблучки з перлами представлені в таких варіантах:

 • з ажурними або вигнутими, розімкненими та зведеними шинками;
 • в класичному варіанті – з однією перлинкою без вставки каміння;
 • в оточенні невеликого каміння і фіанітів – кубічного цирконію й т.п.;
 • з химерними візерунками і геометричними лініями;
 • масивні широкі персні;
 • з квітами та гілочками – у флористичному стилі.

Стаючи власниками срібної каблучки з перлами в нашому інтернет-магазині, ви можете бути упевнені в тому, що вказана на сайті інформація про матеріали і сплави відповідає дійсності.

Item(s) added to cart
Loading...