Срібні ланцюжки з позолотою

Позолочені ланцюжки – гідна альтернатива дорогим ювелірним прикрасам

Позолота ланцюжка, або золочення – найкращий спосіб попередження потемніння срібла. Оброблені позолотою аксесуари менш схильні до окислювальних і корозійних процесів, та й за вартістю набагато доступніші, ніж прикраси, майстерно виконані з чистого золота.

Особливості процесу і переваги готових виробів

Позолочені ланцюжки є стандартними ланцюжками зі срібла 925 проби з тонким напиленням чистого золота (2,5 мікрона завтовшки), зробленим або механічним методом, або шляхом електролізу. Головною перевагою готового виробу, безумовно, являється ціна позолоченого ланцюжка – вона дійсно приємно порадує любителів різноманітності в арсеналі особистих ювелірних прикрас. Крім того, срібні ланцюжки з позолотою відмінно поєднуються з золотими, чого не скажеш про традиційні вироби з чистого срібла.

Легка літня сукня, вишукане вечірнє вбрання, строгий діловий костюм – аксесуар завжди виглядає доречно в різних життєвих умовах.

Практичність зовнішнього вигляду – ще одна чеснота ланцюгів. Вони пасують чоловікам, жінкам, дітям, людям похилого віку, іншими словами, усім, хто звик приділяти особливу увагу зовнішньому вигляду і стилю свого образу. Крім того, за сріблом з позолотою дуже легко доглядати, аби первісна краса ланцюжка не тьмяніла впродовж довгих років.

Асортимент модельного ряду

У питанні класифікації сучасних виробів все не так просто, як може здатися на перший погляд. Ланцюжки з позолотою в Україні представлені в двох основних видах: з повним покриттям або частковим, а також із золоченням окремих елементів. Подібний спосіб дозволяє надати готовим прикрасам оригінального зовнішнього вигляду. При цьому і в першому, і в другому випадку золото може бути різних відтінків – від ледве помітного жовтого до яскраво-червоного, іноді відразу декількох тонів.

За типом плетіння ланцюжок зі срібла з позолотою буває:

  • якірний – простий класичний вид;
  • у вигляді ромба – ажурний і витончений;
  • в об'ємному і масивному плетінні «бісмарк», на яке, найчастіше, звертають увагу чоловіки;
  • у формі панцира, який має паралельні ланки;
  • лав – сплетені між собою маленькі сердечка, що символізують ніжні почуття.

Ланцюжки з позолотою в нашому магазині також представлені з подвійним та потрійним плетінням.

Види золочення

Різновиди позолоти залежать від проби золота (в ідеалі цей показник не нижче 385), його кольору і, зрозуміло, товщини покриття. В нашому магазині срібні ланцюжки з позолотою представлені двох типів:

  • стандартного типу – це задоволення мінімальних вимог, щоб виріб можна було ідентифікувати як позолочений (385 чистого золота);
  • високої якості – така позолота ланцюжка недорого коштувати просто не може, тому що використовуються дорогоцінні метали вищих проб.

Також існує позолота з білого або рожевого золота. Вибір ланцюжка залежить не лише від фінансових можливостей конкретного покупця, але й смакових переваг, товщини, перерізу, довжини, виду плетіння та інших параметрів. Чоловічі моделі виділяються масивним плетіннями і великими габаритами. Пропонуємо усім бажаючим придбати ланцюжок з позолотою в широкому асортименті на офіційному сайті компанії «Срібний Вік».

Item(s) added to cart
Loading...