Срібні підвіски з літерами

Кулони-літери зі срібла: індивідуальність в таємниці імені

Ще до того, як офіційно виникла писемність, люди використовували невеликі знаки в якості інструменту для спілкування, тому кулони літери зі срібла в сучасній інтерпретації продовжують бути незмінними супутниками особистості, які підкреслюють її оригінальність і вагомість в суспільстві. Більш того, сучасні вчені й зовсім впевнені в тому, що ім'я має помітний вплив не тільки на характер людини, але й на перипетії його долі, а саме сприйняття слова, яким до нас звертаються близькі, впливає на сприйняття світу та реальності. При цьому ініціалам в трактуванні особистих якостей відводиться головна роль.

Звідки взялася «магія», або трохи історії

Кілька віків тому, ще на зорі 17 століття, для визначення конкретної особистості використовували вензелі, рушники, каблучки та інші атрибути з ініціалами, що вважалися ознакою особливих привілеїв в соціумі. Фамільні каблучки-печатки були ексклюзивними та передавалися з поколенные в покоління. Збереглися вони, звичайно, й сьогодні, давно переставши бути виключно прерогативою «сильних світу цього». Але набагато зручніший варіант підкреслити власний статус в суспільстві в наш час – придбати срібні підвіски букви. На ланцюжку можна носити не тільки першу букву імені та прізвища, а й ім'я цілком – це завжди модно, незвично й чуттєво. А з огляду на той факт, що слов’яни в кожну букву вкладали свій певний прихований сенс (наприклад, буква К символізує схожість людини з Богом – «как он»), можна знайти й особисті причини для придбання певної прикраси, відомі тільки вам або близькій людині, для якої планується приємний подарунок. Адже кулони літери зі срібла відносяться до категорії універсальних ювелірних прикрас, що пасують будь-якій статі, віку і стилю в одязі. На перший погляд здається, що ці нехитрі вироби дійсно мають якусь магію впливу: вміють розмовляти, розповідати про свого власника, відкриваючи завісу таємниці, що веде до його серця. Кожен знайде в них щось своє: один почує пташиний політ, інший побачить химерний рослинний орнамент, третій – просто свою власну душу.

Що ми можемо запропонувати?

В інтернет-магазині «Срібний Вік» ви можете знайти будь-яку підвіску літеру зі срібла – відповідно кількості символів російського або українського алфавіту. Вона може бути і милою дрібничкою для дитини, і скромним, майже невидимим медальйоном для коханого чоловіка, і елегантним аксесуаром, який має особливе значення для романтичної жіночої натури. У нас знайдуться:

  • класичні варіанти в строгому стилі: максимум дорогоцінного металу – мінімум інших складових;
  • вироби, прикрашені камінням – напівкоштовним та дорогоцінним;
  • аксесуари, розмальовані орнаментами в сучасній техніці;
  • покриті позолотою та емаллю.

Привід для покупки та символіка вибору

Підвіски букви зі срібла – це прикраса-сенс, що підкреслює різноманітні грані особистості, темперамент, характер. Вона поєднує в собі крім основної функції естетичної краси виняткові та особливі характеристики, які можуть нагадати про незабутній життєвий момент, грає роль талісмана або оберега, виступає символом чистої та справжньої любові. До речі, про символіку. Буква А означає прагнення до комфорту, Б – уособлює сталість та ініціативу, В – пасує натурам творчим. Примітно, що колір срібних кулонів букв не завжди може збігатися з палітрою гардероба, та при цьому виглядати органічно.

Item(s) added to cart
Loading...