Сережки для пірсингу зі срібла

Сережки для пірсингу: немає меж для краси тіла

Проколювання тіла в декількох місцях одночасно сьогодні є популярною тенденцією серед молоді, навіть маленькі дівчатка прагнуть зробити проколи по всьому вуху, тому сережки для пірсингу – це, в першу чергу, данина сучасній моді. Прикраси цього типу представлені у величезній різноманітності: парно і поштучно, для вух і пупка, брів і язика. У будь-якому випадку, рішення про подібний вчинок має бути усвідомленим і обдуманим, а ювелірний виріб – гармоніювати з внутрішнім світом і світоглядом людини.

Історія пірсингу: екстравагантна екзотика в розвитку

У 16 столітті сережки для пірсингу купити могли тільки представники сильної статі, адже будь-які прикраси в той час уособлювали виключно мужність. Ацтеки, приміром, проколювали язик під час ритуалів зі своїми божествами, а в племенах Африки ходили з прикрашеними губами, щоб продемонструвати оточенню високе соціальне становище. Вперше ж проколене тіло було зображено ще в священних писаннях Веди, за півтора тисячоліття до нашої ери.

Згідно з постулатами науки аюверди, ніздрі асоціюються з жіночими репродуктивними органами. З цієї причини в Індії до сьогоднішнього дня дівчата, які здатні до дітородіння, носять стильні аксесуари в лівій ніздрі.

Сережки для пірсингу: основні нюанси та особливості

Виріб, який служить мистецтву прикраси тіла, на сучасному етапі виготовляється з дорогоцінного металу. Найпоширенішими варіантами вважаються, звичайно, срібло і золото, а також всілякі сплави. Взагалі в формулюванні «сережки для пірсингу» – дуже мало від звичної вушної сережки, адже вони виготовлені спеціально так, щоб поєднуватися з певною частиною людського тіла. Це зумовлює специфіку конструкції – кут і глибину проколу, відстань між вхідним і вихідним отвором, характер декору, наявність масивних деталей і т.п. Від цих та інших чинників залежить комфорт того, хто носить виріб, і безпека його здоров'я.

З огляду на той факт, що частин тіла, які в наш час можна проколоти, дуже багато, то і сережки для пірсингу в Україні знайти можна в найрізноманітніших видах, моделях і модифікаціях: для пупка – банани або навелли (з підвіскою), для носа – гвіздочки, для вух – кільце з кулькою. Найбільш популярними універсальними варіантами є:

 1. Пряма штанга, по суті, невелика паличка товщиною приблизно 16 мм і різної довжини, без звивин і з отворами по краях. Дозволяє використовувати камінчики, накрутки та кульки. Різновидами штанги є банан, злегка загнутий по колу, і циркуляр – закручений в коло. Останній, розведений в різні боки спіраллю, являє собою твістер.
 2. Лабрет – накручений на паличку невеликий плаский диск. Також це може бути красивий коштовний камінь або стандартна кулька. Прикраса відрізняється ультратонкістю і витонченістю, тому використовується навіть для губ і щік.
 3. Накрутка – безпосередньо декоративний елемент, завдяки якому і стає привабливим пірсинг. Сережка зі срібла може мати якийсь символ, оправлений кристал, стразик. В основному застосовується для губ, площинних проколів.
 4. Нострілл має основу у вигляді гачка.

Модні тенденції сучасності не обмежують людську фантазію ні статевим фактором, ні віковою категорією, ні рівнем доходу – ціна на сережки для пірсингу сьогодні доволі демократична, і для того, щоб виділятися в натовпі, не обов'язково робити ставку на діаманти та дорогі матеріали. За розміром аксесуари бувають:

 • великі – кільця, підвіски, які в більшості випадків інкрустуються досить масивними каменями;
 • середні – зазвичай виконують роль універсальної прикраси, яку можна використовувати в офісі і на вечірці; вони вигідно підкреслюють перевагу зовнішності, наприклад, бронзову або бліду шкіру, що світиться;
 • срібні сережки для пірсингу у вигляді малесеньких цвяхів – ідеальний варіант для юних панянок, які лише починають знайомство з ювелірним мистецтвом.

«Срібний Вік»: знайдеться все для модного пірсингу

Якщо ви давно мріяли внести в свій образ особливий шарм, а може навіть відчути себе справжньою східною красунею, пропонуємо обрати сережки для пірсингу з нашого каталогу. Інтернет-магазин «Срібний Вік» має багатий досвід наслідування сучасним модним тенденціям і знає все про старовинні традиції, а також релігійні або духовні причини проколювання тіла. Ми пропонуємо:

 • кращі аксесуари для пірсингу пупка;
 • втілення в реальність найсміливіших фантазій через унікальні колекції кращих сучасних майстрів;
 • тільки спеціальні коштовності, які використовуються в пірсингу, тобто абсолютно нешкідливі для організму;
 • моделі не тільки ексклюзивні за дизайном, але і виготовлені з якісних матеріалів, які не викликають алергії.
Item(s) added to cart
Loading...