Срібні підвіски з фіанітами

 • Срібне кольє (PSS1201N)
  1 207 грн 2413 грн
 • Срібне кольє (N00127)
  865 грн 1729 грн

Срібна підвіска з фіанітом: доступна розкіш для кожного

І в яскравих вогнях свята, і в сірих буднях повсякденності срібна підвіска з фіанітом виглядає незвично й оригінально, до того ж, коштує такий аксесуар недорого. Сучасні ювеліри продовжують експериментувати з формами та розмірами таких прикрас – це може бути і класична «крапелька», і кумедний звірок, і підкова на удачу.

Чому фіаніт: особливості та переваги

Кожній представниці прекрасної статі з дитинства відомі слова пісні «про кращих друзів дівчат». Але, на жаль, справжні діаманти, вартість яких обчислюється десятками тисяч гривень, доступні далеко не коженому покупцю. Фіаніти ж, хоч і мають штучне походження, ні в чому не поступаються своїм дорогим аналогам. І зовнішній вигляд, і чудовий блиск, і неповторна гра світла в гранях – все це вражає шиком, змушуючи насолоджуватися вибором срібла і фіанітів. Підвіски завдяки особливій технології виробництва мають унікальні властивості змінювати колір залежно від навколишнього оточення, а ширина кольорової палітри вражає найвибагливіший смак. Прозорість каменів гармонійно відтіняє дорогоцінний метал, перетворюючи виріб в справжній шедевр ювелірного мистецтва. Ще одна перевага – універсальність кристалу. Він підходить всім без винятку: дівчинці, жінці, зрілій дамі.

Підвісок багато не буває: що є в асортименті?

Срібна підвіска з фіанітом виглядає просто, природно і водночас дуже стильно. В асортименті каталогу «Срібний Вік» знайдуться моделі:

 • романтичні - у формі різноманітних сердець – дрібних та великих, янголят або закоханих лебедів;
 • дитячі, призначені спеціально для малюків з урахуванням сучасних віянь, тенденцій та інтересів молодого покоління;
 • в анімалістичному стилі – сюди входять всілякі тварини і звірятка;
 • з натуральним рубіном, топазом, аметистом та іншими природними каменями;
 • з патріотичним ухилом;
 • з суворою геометрією – кола, овали, трикутники;
 • з буквами та символами;
 • релігійної спрямованості.

Покупка починається з правильного підбору

Незважаючи на те, що подібний аксесуар не потребує додаткової примірки або точного знання параметрів фігури майбутнього власника, перш ніж купити підвіски з фіанітами, важливо знати деякі нюанси. Кожен кулон дуже символічний, а отже, несе конкретне смислове навантаження. Сердечко натякає на закоханості, ключик – якійсь особистій таємниці і т.д.

Якщо виріб мініатюрний, ланцюжок повинен бути тонким, тобто в прямій пропорції з аксесуаром. Стиль авангард пасуватиме особі молодій та впевненій у собі, а от фігурки тварин або зірки гідно оцінить дитина. До числа універсальних варіантів, які згодяться усім без винятку, відноситься зодіакальна підвіска, що тонко відображає людську індивідуальність.

Item(s) added to cart
Loading...