Срібні сережки-підвіски

Сережки-підвіски - грація зі східним колоритом

Жіночність і романтичність – це основні складові вечірнього образу, і саме сережки-підвіски допомагають зробити його особливо чарівним. Дівчина представляється оточенню справжньою леді, сильною і незалежною особою, яка цінує свободу польоту і знає, чого хоче від життя. Крім того, вибір на користь аксесуарів даного типу робиться з метою ретельно приховати деякі огріхи в зовнішності, наприклад, вони здатні візуально зменшити підборіддя або ніс завдяки своєрідному «відволікаючому маневру».

Срібні сережки з підвісками: як все починалося?

Перші вушні прикраси висячої форми орієнтовно з'явилися кілька століть назад, за свідченнями археологічних розкопок – на сучасній європейській території. Найчастіше для декоративної функції сережок з підвісками в давнину використовували змійки та намистинки. Нерідко в ролі привабливих прикрас виступали перли або самоцвіти благородного походження. Коли золото отримало більш широке поширення, сережки з підвісками придбали новий виток популярності й поширились буквально по всій планеті. Але доступними вироби були, на жаль, далеко не для всіх через високу ціну дорогоцінних металів. Зрозуміло, час вносив свої корективи: стало більше експериментів зі стилістикою, природними каменями (дуже затребувані були аксесуари з бурштином), комбінуванням матеріалів і воістину революційними дизайнерськими знахідками. 17 століття, наприклад, було щедрим на ажурні елементи та химерні поєднання каменів – дрібних та великих.

Сережки-підвіски французького виробництва відрізнялися химерністю форм, наприклад, саме ці майстри першими створили аксесуари в формі канделябра, які, відрізняючись громіздкістю, призначалися для найсміливіших і вольових натур. У 18 столітті вперше з'явилися «крапельки», які, нарешті, подарували модницям довгоочікувану легкість. А завдяки спеціальному кріпленню, носити сережки з підвісками можна було і для того, щоб привернути увагу оточення їх чарівним обертанням. Нове століття, дев'ятнадцяте, принесло з собою стриманість в декорі та чіткість форм. Малюнки відрізнялися гармонійністю, витонченістю і хитромудрістю орнаменту. Саме тоді вперше з'явилися сережки з підвісками зі срібла з рослинними або геометричними візерунками, у формі незвичайних квітів або зірочок.

Срібні сережки підвіски сьогодні: різноманітність і оригінальність

У наш час носити сережки підвіски – це не тільки не означає бути старомодним, але і, навпаки, є синонімом фатальної краси, яка не меркне у віках. З роками подібне ювелірне мистецтво не загубилося у величезній різноманітності «конкурентів», а лише стало ще краще і виразніше, адже якість продукції бездоганна, а навіть незначна деталь опрацьована до дрібниць – і сережки підвіски з інтернет-магазину «Срібний вік» не виняток.

Головною особливістю сучасного продукту було і залишається залучення уваги до своєї персони. Навіть в повсякденних буднях власниця аксесуара набуває особливого шарму, граціозності та грайливості. І зовнішність стає іншою: шия видовжується, кругле обличчя витягується, а колір очей стає помітно яскравішим, якщо носити срібні сережки підвіски. Щороку колекції модних ювелірних будинків у всьому світі поповнюються ексклюзивними моделями на різний смак (від багатоярусних «люстр» до колоритних етнічних малюнків) і фінансові можливості, при цьому ціна на сережки підвіски коливається в межах сотень і навіть тисяч гривень.

Технічно сучасні вироби складаються з трьох частин – безпосередньо рухомої частини, верхівки та замка (в тому числі й петельки на застібці). Практикуються сережки у вигляді підвісок з класичними золотими вставками, смарагдами, сапфірами, прозорими фіанітами, але є також і більш лаконічні й стримані моделі зовсім без каменів для тих, хто навіть у привабливості вважає за краще строгий діловий стиль.

Сережки підвіски в інтернет-магазині «Срібний вік»: якість і доступні ціни

Довгі сережки добре виглядають практично в будь-якому образі, однак щоб завжди та за будь-яких обставин виглядати бездоганно, потрібно вибирати аксесуари в перевірених місцях. Сережки з підвіскою від нашеого магазину це:

  • прикраса «на все життя», яка порадує довговічністю і якістю;
  • універсальний подарунок, який підійде людині будь-якого віку і зовнішності;
  • безпечний для здоров'я продукт, який не викличе дискомфорту при носінні та алергічних реакцій;
  • аксесуар з ексклюзивним дизайном, який зачаровує і стане відображенням вашої харизми та неповторної індивідуальності;
  • доступну продукцію, тому що наші сережки підвіски зі срібла можна дозволити собі не тільки у свята!
Item(s) added to cart
Loading...