Срібні каблучки з позолотою

Каблучки з позолотою: доступна розкіш

Золочення ювелірних виробів дозволяє відкривати нові можливості для дизайнерської фантазії професійних майстрів: каблучки з позолотою дарують ноту вишуканості, елегантності і особливої чарівності будь-якому образу, чоловічому або жіночому. Крім того, це ідеальна альтернатива дорогим прикрасам, адже на вигляд готовий виріб практично не відрізняється від золотого, а ціна при цьому набагато доступніша.

Таким чином, це ідеальний варіант для повсякденних буднів, коли використовувати розкішні аксесуари просто недоцільно, але при цьому хочеться виглядати гідно.

Чому варто звернути увагу на позолочені прикраси?

Щоб оцінити переваги готових виробів, необхідно зрозуміти, що собою представляє ця техніка обробки срібла. Це нанесення тонкого шару золота, настільки тонкого, що в числовому значенні він ледве сягає мікроміліметра. Золочення в сучасних умовах здійснюється механічно або методом електролізу. Виріб прийнято вважати позолоченим, якщо він виготовлений з дорогоцінного металу 925 проби і має усі без виключення поверхні, вкриті чистим золотом або якісним золотим сплавом.

Таким чином, досягається не лише декоративна мета, але й своєрідна захисна функція – каблучки зі срібла з позолотою мають гарні показники антикорозійної стійкості та антиоксидантних властивостей.

Срібні каблучки з позолотою виглядають доречно і на святі, і на урочистому прийомі, і в робочій обстановці з дрес-кодом. Вони з легкістю поєднуються з іншими аксесуарами, а завдяки різноманіттю дизайнерських оформлень пасують будь-якому стилю одягу. Завдяки високій якості позолоти, широкому розмірному ряду, величезному вибору форм і комплектів, можна задовольнити найвимогливіший смак.

До речі, якщо говорити про техніку золочення, то вона була відома ще зі старовини: атрибут або посипали золотим порошком, або на нього наносили тонкий лист золота. В наш час актуальні спеціальні хімічні технології за допомогою рідкого розчину, який не окислюється та не темніє. Срібну каблучку з позолотою можна купити зі вставками з ювелірної емалі, фіанітів, дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння і т.д. Також застосовуються різноманітні гравіювання і етнічні орнаменти.

Переваги і недоліки покриття

Перша й головна перевага каблучок у позолоті – ціна. Незалежно від товщини покриття і проби золота, вироби значно дешевші, ніж повністю золоті. При цьому за зовнішніми якостями, завдяки рівномірному розподілу покриття по поверхні, бюджетні аналоги ні в чому не поступаються дорогим прикрасам – визначити істинну вартість виробу може лише висококваліфікований професіонал-ювелір.

Крім того, срібну каблучку з позолотою можна придбати, не хвилюючись, що з часом вона втратить первинний блиск або вбере пил та бруд. Виріб, який довго носиться, можна без проблем відреставрувати, але навіть у разі повного стирання покриття, на руках залишиться якісна прикраса зі срібла. Також серед недоліків варто відзначити, що позолота каблучок може вступати в реакцію при контакті з людським потом, водою і вологою, а також потребує спеціального догляду.

Асортимент і популярні моделі

В каталозі «Срібний Вік» каблучки з позолотою представлені у великих колекціях і різних моделях:

  • тонкі обідки без вставок і гравіювань;
  • ажурні класичні каблучки;
  • каблучки з флористичними мотивами;
  • вишукані обручки в традиційних формах – каблучки в позолоті купити за низькими цінами можна і в жіночому, і в чоловічому варіанті;
  • масивні широкі персні;
  • зі вставками з фіанітів і натурального каміння;
  • стрічкові з візерунками і гравіюванням.

Користування і догляд: основні принципи

Розміщуючи в інтернеті запит з текстом «куплю каблучку позолочену», багато людей не замислюються над тим, що подібний аксесуар передбачає особливий догляд. Прикраси подібного роду рекомендують носити, знімаючи на ніч, оскільки це може погано позначитися не лише на стані виробу, але й на самопочутті власника. Краще за все берегти виріб від контактів з агресивним середовищем, лугами і побутовою хімією, а полірувати не підручними засобами типу нашатиря або оцту, а спеціальними розчинами, придбаними в ювелірних магазинах.

Пропонуємо поглянути на каблучки в позолоті за ціною, яка відповідає високій якості сучасних виробів, щоб істотно заощадити сімейний бюджет і вигідно доповнити свій стиль.

Item(s) added to cart
Loading...