Срібні хрестики

Купити срібний хрестик: і прикраса, і християнський оберіг

Вперше про необхідність купити срібний хрестик замислюються батьки перед хрещенням новонародженого малюка. Адже, незважаючи на віяння технічного прогресу і значні просування в науці, все більше людей залишаються вірні православ'ю – вірі, незмінним символом якої у віках являється хрест.

Чому саме срібло: переваги матеріалу

Сучасні православні християни обирають в якості матеріалу для оберега, котрий не знімають, саме срібло, адже з нього і зроблений церковний хрест, яким проводять всі обряди, починаючи з освячення води й закінчуючи хрещенням людей. По-друге, в наш час срібний хрестик доволі доступний за ціною, завдяки широкому різноманіттю моделей. Нарешті, саме цей дорогоцінний метал здатний канонічно, «правильно» представити православний атрибут, в той час як золотий аксесуар є більш вишуканим, що привертає до себе увагу. А справжній натільний хрест може бути прикрасою лише в останню чергу. При цьому українські срібні хрестики, що пропонуються в «Срібному Віці»:

  • мають витончений дизайн з неяскравим блиском;
  • за будь-яких обставин зберігають первинний благородний зовнішній вигляд;
  • здатні підкреслити людську індивідуальність і красу шкіри;
  • символізують чисту душу людини, відповідаючи всім необхідним канонам християнства – від католицизму до православ'я;
  • не викликають алергічних реакцій та мають бактерицидні властивості, тому ідеальні в аспекті постійного носіння.

Види та особливості асортименту

На сьогоднішній день можна купити різноманітні срібні хрестикики за габаритами, наявністю декору і формою. У нашому каталозі представлені моделі для дорослих (чоловічі та жіночі) і дітей. Аксесуари для дам відрізняються примхливістю дизайну, легкістю і витонченістю, в той час як атрибути, розраховані на представників протилежної статі, мають лаконічні форми, досить важку вагу і грубу форму. Моделі для маленьких діток відрізняються округлістю форм, щоб знизити до мінімуму ризик травмування шкіри.

В асортименті передбачені як строгі класичні моделі, так і варіанти з візерунками, вставками з каменів, з позолоченим покриттям, але при цьому важливо розуміти, що наявність дизайнерських прикрас впливає на ринкову ціну срібного хрестика.

Основні нюанси правильного вибору

Безпосередньо перед здійсненням покупки кожна людина повинна зрозуміти, для чого саме їй потрібен хрестик. Якщо це буде просто чергова прикраса в колекцію, то і покладатися можна виключно на власний смак і фантазію. Однак в разі, якщо аксесуар повинен стати справжнім символом віри, до покупки необхідно поставитися більш серйозно.

  1. Придбати срібний хрестик людині віруючій потрібно з розумінням християнських традицій, адже католицькі та православні хрестики мають відмінності в зовнішньому вигляді, незважаючи на єдині витоки релігії. У православ'ї Ісус Христос є символічним і ноги його прибиті двома цвяхами, у католиків зображення більш реальне в аспекті пережитих мук, а внизу присутній один цвях.
  2. Новонародженим зазвичай купують маленькі аксесуари, близько 2 см в довжину, без нерівностей і гострих виступів. Шнурок через підвищену рухливість малюків повинен бути міцним. Жінкам пасуватимуть хрестики з інкрустацією коштовностями, а чоловікам – великі та масивні.
  3. Наявність гравіювання «Спаси й Збережи» обов'язкова для православного атрибута, а на католицькому молитовного напису може і не бути.
Item(s) added to cart
Loading...