Жіночі срібні браслети

 • Срібний браслет (с07004/2)
  1 375 грн 2292 грн
 • Срібний браслет (с77913/9)
  1 773 грн 2955 грн

Жіночі браслети – уособлення елегантної краси

Ювелірні прикраси, що складають гармонійний ансамбль з одягом, дарують представницям прекрасної статі впевненість у собі, підвищують самооцінку та комунікабельність; і жіночі браслети – не виняток. Прикраси, які елегантним кільцем обтягують руку, зачаровують і надихають, дарують гарний настрій і різноманіття образів, в залежності від обраного гардеробу – нарядного або повсякденного. До того ж, ціна жіночих браслетів варіює в межах від сотень до десятків тисяч гривень, а, отже, доступна будь-якому покупцеві.

Як еволюціонував жіночий браслет на руку?

Спочатку поняття «жіночі браслети зі срібла» просто не існувало: аксесуар мав типово чоловічі риси, символізуючи доблесть, честь і одночасно служачи воїнам незмінним захисним інструментом. Для різних товариств, народів, традицій та, зрозуміло, фасонів одягу були характерні певні форми та розміри жіночих браслетів, які наділялись магічними й навіть лікувальними властивостями. Протягом всієї історії людства для їх виготовлення використовувалися різні матеріали – від найпростішого каміння до дорогоцінних металів. Сучасні срібні жіночі браслети відрізняються фінансовою доступністю (є і бюджетні, і розкішні дорогі варіанти: мінімальна ціна на срібний жіночий браслет в Україні може становити кілька сотень гривень), а також різноманітністю технік виконання – від ручної до машинної. Існують як класичні вироби, так і моделі, інкрустовані різноманітними вставками.

Гамма кольорів браслетів у наші дні також відрізняється різноманітністю: придбати жіночий браслет можна в різній палітрі відтінків, що задовольняє найсміливіші фантазії та мінливий жіночий настрій. Наприклад, в Індії ще з давніх часів вірять, що певний колір може внести в життя людини те, чого їй не вистачає: фіолетовий – незалежність, червоний – енергію, а жовтий – щастя. Навіть сучасні астрологи на науковому рівні довели магічні властивості каміння і металів.

Види та класифікація срібних жіночих браслетів: акцент на різноманітності

Залежно від типу конструкції українські жіночі браслети бувають двох різновидів:

 • гнучкі або м'які моделі – це може бути вузенький або широкий ланцюжок, що має фрагментовану структуру або сплетений в спеціальній техніці – панцир, якір, бісмарк, мотузка і т.п.; коштують такі срібні жіночі браслети недорого, а виглядають оригінально, адже подібна структура відрізняється витонченістю і елегантністю. В свою чергу, вони класифікуються на три підвиди – плетений, ланцюговий, глідерний.
 • жорсткі срібні браслети на руку відрізняються цільністю конструкції, що характерно для строгого ділового стилю. Вироби цього типу поділяються на замкнуті у формі кільця, пружні або шарнірні.

Браслет жіночий зі срібла відрізняється і за місцем його розташування на тілі: існують браслети для передпліччя, зап'ястя або ноги. Спеціальні моделі з ланцюжками, що з'єднуються кільцем, називають паньє. Товщина їх варіює від вузьких до широких.

Як купити срібний жіночий браслет і не помилитися з вибором?

Бажаючи знайти достойний срібний жіночий браслет в Україні, який би виглядав воїстину унікально, слід звернути увагу на наступні аспекти:

 • ширина зап'ястя майбутньої власниці: на середній та тонкій руці добре виглядають будь-які моделі, а людям з кремезною статурою краще обирати масивні прикраси;
 • в суворий стиль добре впишеться лаконічне плетіння (в основному це глідерні варіанти), а вечірнє вбрання набуде ексклюзивних рис завдяки інкрустації з каміння (враховуйте той факт, що ціна на срібний жіночий браслет зі справжніми дорогоцінними каменями достатньо висока);
 • наявність оригінальних дизайнерських елементів: в залежності від смакових уподобань і обставин носіння можна вибрати нестандартні огранювання, оигінальні поєднання форм, самоцвітів та інших вкраплень.

На сайті компанії «Срібний Вік» кожна представниця прекрасної статі може купити недорогий срібний браслет з урахуванням всіх вимог і гарантією якості від виробника.

Item(s) added to cart
Loading...