Срібні обереги

Срібні обереги: маленькі ключики на щастя, що захищають від бід

У непохитну та дійову силу різних амулетів і талісманів люди вірили з давніх-давен, тому актуальними срібні обереги залишаються і в наш насичений науковим знанням час. А все тому, що наші розумні предки-слов'яни напевно знали про потужну енергетику, яку таїть в собі на вигляд непримітний дорогоцінний метал.

Звичаї та традиції: з давнини до 21 століття

Слов'янські срібні обереги на протязі багатьох століть були відмінними засобами від мігрені, дратівливості та депресивного стану: амулет просто опускали в склянку з водою, і звичайна рідина перетворювалася на цілющий еліксир. Звучить як фантастика, але сьогодні все досить легко пояснити логічно: срібло – це найпотужніший антисептик і відмінний антибактеріальний засіб. До того ж, сучасні вчені підтверджують тісний взаємозв'язок металу з Місяцем. Ще один секрет срібних оберегів від слов'ян полягав у тому, що мала значення форма талісману, а кожен виріб створювався для потреби конкретної людини, тільки вручну і з певним знаком.

Які бувають і як розібратися в символіці?

Найчастіше зустрічаються срібні слов'янські обереги в колі, яке вважається уособленням незламного духу і чистої совісті. Все, що находиться за межами замкнутого кола, означає величезний різноманітний світ в нескінченності справ і турбот. А всередині панує певний символ, що опікується людиною в її потребах. Це може бути:

  • давньоруське сонце, як джерело життєвої сили;
  • «молвінець», що оберігає від злого слова, умислу та іншої негативної енергії;
  • чоловічий амулет з Перуном або богатирський меч подарує силу і мужність.

Слов'янські обереги зі срібла в Україні сьогодні можна знайти і в інших варіаціях: для сім'ї та домашнього вогнища, світлої енергії та набуття особистого духовного шляху.

Item(s) added to cart
Loading...