М'які срібні браслети

 • Срібний браслет (с07004/2)
  1 373 грн 2289 грн
 • Срібний браслет (с77913/9)
  1 769 грн 2949 грн

М'який браслет – почуття стилю і зручність щодня

Для тих, хто не сприймає в ювелірних аксесуарах занадто жорсткі матеріали та дуже масивні декоративні елементи, кому просто не пасують вигадливі прикраси, а також немає особливого приводу для їх носіння, сучасними майстрами створений м'який браслет. Головна перевага подібного виробу для руки – це те, що прикрашена ним кінцівка візуально не потовщується, а ще він стає органічним інструментом привернення уваги до деталей. До того ж, зовнішня м'якість виробу приємно виглядає при будь-якому стилі одягу, на людині будь-якої статі та віку.

Особливості та переваги прикраси

Браслет, що існує вже впродовж тисячі років людської історії, змінив безліч образів, кольорів та матеріалів. Але і в наш час він залишається незмінним для створення стильного зовнішнього вигляду, гарного настрою та навіть виступає в ролі амулета на щастя. У більшості випадків ювелірні прикраси даної категорії виготовляються з грубих матеріалів, таких як гума, каучук, шнурок, ювелірний дріт і т. п. Вони відрізняються легкою вагою, здатністю без проблем міняти форму та вигинатися в різні боки, що значно підвищує ризик псування в разі неакуратного поводження. Але при цьому аксесуари багато років зберігають активний попит і входять в категорію масових ювелірних виробів завдяки універсальному дизайну та зручності в носінні. М'які браслети на руку характеризуються різноманітністю додаткових ексклюзивних елементів: можливі прикраси в кілька рядів, шкіряні або тканинні виконання, декоровані квітами чи символічними візерунками.

Класифікація за різними параметрами

Залежно від використовуваних декоративних технік, типу плетіння та товщини готової прикраси, м'які браслети бувають:

 • плетені, які відрізняються ажурною конструкцією і сміливими дизайнерськими елементами;
 • ланцюгові, що являють собою сукупність ланок різних форм – якір, панцир, Бісмарк і т.д.; завдяки різним комбінаціям плетіння, складності форм і різноманітності товщини досягається широкий вибір сучасних браслетів;
 • глідерні – з’єднані шарніром або пружиною, ланки таких прикрас наділені химерністю форм, широкою розмірною лінією та оригінальністю декору; любителям кристально чистого срібного блиску припадуть до душі ексклюзивні моделі без вставок, що привертають погляд ажурною геометрією орнаменту.

Спеціально для креативних і творчих людей передбачені вироби з каменями. У ролі матеріалів для інкрустації використовуються натуральні коштовності – онікс, бірюза, нефрит, сердолік, напівкоштовні камені типу граната або топаза, а також фіаніти, що відрізняються найширшою кольоровою палітрою.

Асортимент від «Срібний Вік»

У каталозі інтернет-магазину «Срібний Вік» ви можете побачити:

 • лаконічні чоловічі, елегантні жіночі, простенькі дитячі моделі;
 • вишукані браслети-ланцюжки з витонченим плетінням – це ідеальний варіант для метушливої повсякденності, коли головною перевагою прикрас повинні бути зручність і надійність;
 • браслети-шарм – зі всілякими підвісками, які допоможуть розкрити різноманітні грані власної індивідуальності, захоплення та смакові пристрасті;
 • стилістично різні – зі вставками, інкрустаціями, емаллю. Незалежно від фінансових можливостей кожен охочий зможе задовольнити свій найвибагливіший смак. А наші кваліфіковані фахівці із задоволенням зроблять ваш вибір ще простішим і легшим, щоб покупка була вдалою у всіх відношеннях.
Item(s) added to cart
Loading...