Срібні ланцюжки з якірним плетінням

 • Срібне кольє (PSS1201N)
  1 207 грн 2413 грн
 • Срібне кольє (Dream)
  1 320 грн 2640 грн
 • Срібне кольє (N00127)
  865 грн 1729 грн
 • Срібне кольє (1NE56086)
  645 грн 1290 грн

Срібні ланцюжки: зразок природної чарівності

І чоловіки, і жінки в усі часи носили срібні ланцюжки. По-перше, це універсальний аксесуар в стилі «унісекс» без прив'язки до віку, по-друге, незамінний атрибут для носіння натільного хрестика та інших релігійних символів, талісманів і амулетів, підвісок і кулонів. Все тому, що срібло було й залишається чистим і святим дорогоцінним металом, який відомий своїми захисними властивостями та відмінною сумісністю, відсутністю алергічних реакцій та шкідливого впливу окислювальних процесів на організм.

Види та класифікація срібних ланцюжків

Срібні ланцюжки сьогодні можна знайти в широкому асортименті, тому для зручності вибору вироби класифікуються за різними ознаками: статева належність і вікова категорія людини, товщина аксесуара і вид плетіння, довжина та ширина. Наприклад, дитячі моделі зазвичай короткі: розміщуються або тільки по шийці, або трохи спускаючись. Варіанти для представників сильної статі частіше відрізняються масивністю, об’ємом і більшими ланками, якщо вони є. Жіночі вироби завжди тендітні, витончені та елегантні. Якщо говорити про плетіння, то недорогі ланцюжки зі срібла бувають найрізноманітніших дизайнів. Найбільш поширеними в наш час вважаються:

 1. Якір – це так звана «класика» плетіння, що використовується і в тонких, і в товстих аксесуарах. Кожна ланка відрізняється щільним з'єднанням і водночас не надто грубим зовнішнім виглядом. Серед причин, через які можна купити срібний ланцюжок з плетінням якір – стійкість до зовнішніх впливів і збереження первинного зовнішнього вигляду на довгий термін.
 2. Панцир – отримав свою назву через характерні потовщені клітинки, які зовні нагадують справжню броню, що щільно прилягає до шкірного покриву. Складається з плоских частин, які відполіровані по краях, що обумовлює неповторний оптичний ефект з відбиттям світла. Подібний срібний ланцюжок і за ціною доступний, і в носінні універсальний, бо пасуватиме під будь-який наряд. В користуванні практичний, оскільки майже не заплутується, не заламується і не перегинається.
 3. Бісмарк – тонкі паралельні ряди овальних кілець, що чіпляються одне за одне. Особливість плетіння передбачає значну вагу та об’єм. Переваги – розкішний та багатий зовнішній вигляд, довговічність і міцність. Купити ланцюг зі срібла цього типу можна для створення брутального образу, під широкий манжет або комір.
 4. Стрічка – ще одна данина традиції, але, завдяки різноманітності плетіння, ця категорія виробу може стати справжнім ексклюзивом. Комбінація кілець різної форми та діаметра додасть «родзинку» в будь-який романтичний образ, ідеально пасуватиме під однотонний наряд, надаючи зовнішньому вигляду природну чарівність.

До числа варіантів, що користуються сьогодні найбільшим попитом, відносяться також «подвійний ромб», «сингапур».

Срібні ланцюжки, представлені в нашому інтернет магазині, відрізняються і за методикою виготовлення. Дорогоцінний метал залишається базовим компонентом, решта – домішки для створення бездоганної естетики. Родіювання, наприклад, надає аксесуару бездоганного білого світіння, ефектний малюнок підкреслює нієлло (чорніння) срібла, позолота перетворює недорогий за ціною ланцюжок зі срібла в стильну та багату вишуканість, що відрізняється підвищеною міцністю та стійкістю до корозії.

Ланцюжок зі срібла: як правильно обрати

В аспекті вибору срібних ланцюжків в Україні важливу роль відіграє вік майбутньої власниці. Дорослим чоловікам простіше, адже моделі для представників сильної статі відрізняються одноманітністю і консервативністю. Єдине, чого не варто надягати чоловікові – тонкі та ажурні варіанти. Якщо мова йде про юну дівчину, то краще підбирати сучасні модні примірники модерністської спрямованості, а жінка у віці гідно оцінить стандартні та класичні прикраси. Довжина шиї носія повинна бути обернено пропорційна довжині виробу: тобто, чим коротша шия – тим довший ланцюжок. Масивність залежить від комплекції фігури: чим повніша людина, тим красивіше на ній будуть виглядати об'ємні ювелірні вироби. Оптимальна середня довжина – 45 см.

Міцність, як фактор вибору, залежить від обставин носіння аксесуара. Якщо ви бажаєте купити срібні ланцюжки для хрестика або кулона, то краще звернути увагу на вироби більш масивні, з рухомим закріпленням ланок. Найнадійніший замок – це, так званий, «карабін». Але головне – пам'ятати про те, щоб презент сподобався тому, хто буде його використовувати в повсякденності або для урочистого випадку.

Item(s) added to cart
Loading...