Срібні брошки

Срібні брошки – аристократичні ноти романтичного образу

Неодмінним атрибутом романтичного стилю з його жіночною витонченістю і вишуканою граціозністю є срібні брошки. І це дійсно складно – знайти у всьому різноманітті сучасних ювелірних виробів такий, що буде виглядати найбільш аристократично і імпозантно. Пасують подібні аксесуари дівчатам і жінкам, що мають природну елегантність, яку неможливо створити за допомогою додаткових засобів. Потрібно з великою увагою підійти до вибору брошки, щоб вона була доречною, не химерною і не пасувала до відтінку очей. Але, якщо вже вдалося вдало купити срібну брошку, можна бути абсолютно впевненим у тому, що навколишні оцінять ваші показні манери та величний зовнішній вигляд.

З історії брошки як ювелірного шедевра

За часів готики вперше з'явилися аграфи – шпильки для одягу, які несли не просто декоративну функцію, а й могли грати роль «застібки» для предметів гардеробу. Середньовіччя відзначилося великою кількістю коштовностей – в цьому періоді аксесуари були яскраві, розписані (з малюнками переважно анімалістичного або релігійного змісту). 13-е століття стало століттям золота, а в 14-ому вперше з'явилися брошки зі срібла з емаллю. При французькому дворі того часу, наприклад, пані обожнювали вироби з фігурними мотивами, квітами і жіночими образами.

Пізніше ці аксесуари були витіснені підвісками, але вже в 17-ому столітті платяні шпильки повернули колишню славу у вигляді повноцінних брошок, які відмінно справлялися зі всілякими драпіровками та складками, характерними для тодішнього жіночого гардеробу. Офіційною засновницею ювелірного виробу за легендою вважається мадам де Савіньї, що жила при дворі Людовика ХІІІ. Срібні брошки того періоду стали сміливішими, ними прикрашали не тільки одяг, але й головні убори.

Останнім «писком» моди 18-ого століття стали вироби з діамантами. В той час вони призначалися тільки «для обраних». В ювелірному дизайні активно використовували витончені деталі та ефектну асиметрію. А ось наступне століття ознаменувалося світом комах – бабки і жуки, сонечка та метелики – і все це переважно в сріблі. Минуле століття, яке завдяки модернізації значно здешевило брошки, дало можливість запустити їх масовий випуск, тому в наш час купити брошку зі срібла в інтернеті або роздрібному магазині не складе особливих труднощів. Срібні брошки в інтернет-магазині доступні кожному.

В наш час у моду увійшли брошки з топазами, аметистами, бірюзою. Сучасні ювеліри вдосконалюють види прикрас і дизайнерські техніки, щоб навіть дуже неординарна особистість змогла яскраво заявити про свої смакові пристрасті.

Види сучасних срібних брошок

Залежно від способу обробки сучасні аксесуари класифікуються на:

 • ажурні моделі, що відрізняються витонченим переплетенням тонких елементів;
 • гладкі;
 • камеї – з об'ємними вставками у вигляді вирізаного суцільного каменю;
 • мозаїчні з поглибленим рельєфом;
 • з емаллю;
 • декоровані камінням.

Купити срібну брошку в інтернет-магазині можна також спеціально для весільного свята.

Якщо говорити про варіант носіння, то українську срібну брошку можна підібрати практично під будь-який одяг: светр і джинси, комір блузки і сорочки, взуття та піджак; а також головне вбрання – від святкового капелюшка до буденної резинки для волосся.

У нашому інтернет-магазині брошка зі срібла представлена ​​в наступних видах:

 1. Заколка – цей вид кріплення затискний, тому легко чіпляється за одяг або волосся. Головною особливістю можна назвати наявність каміння або дрібних перлинок.
 2. Перевагою шпильки є зручність у використанні: вона легко прилягає до одягу та дозволяє використовувати цілий ансамбль з інших аксесуарів. За бажанням образ можна доповнити підвіскою або намистом.
 3. Голка – відмінний варіант для верхнього одягу: пальто або капелюшка. Вона практично непомітна, але при цьому надзвичайно вишукана.

Купити срібну брошку в інтернет-магазині «Срібний Вік» можна також в різних дизайнерських оформленнях:

 • з численним камінням – дрібним і великим – натурального походження;
 • у квіткових мотивах – подібні вироби відрізняються ажурністю та наявністю декоративних вставок. Це відмінний варіант для сумки, капелюшка, рукавичок або шпильки для волосся;
 • у вигляді символів – знака безкінечності, серця, скрипкового ключа і т.п.;
 • в анімалістичному стилі: сюди входять всілякі павуки, крабики, жуки-скарабеї, бабки, інші тварини та птахи.

На сайті компанії «Срібний Вік» ви можете зробити замовлення з доставкою у будь-який регіон країни компанією «Нова Пошта».

Item(s) added to cart
Loading...