Безрозмірні срібні каблучки

Безрозмірні каблучки: ювелірна краса в універсальності

Дуже багато людей навіть у наш час величезної різноманітності ювелірних виробів зустрічаються з проблемою підбору розміру вподобаного аксесуара, тому на допомогу приходять безрозмірні каблучки, назва яких говорить саме за себе. Ці незвичні вироби відрізняються неповторною оригінальністю зовнішнього вигляду й, до того ж, практичністю та зручністю – і все завдяки незамкнутій формі та спеціальному роз'єму, який легко піддається регулюванню.

В чому особливість прикрас без визначеного розміру?

Роз'єм без особливих проблем можна як стискати, так і розтискати, тим самим вручну підганяючи каблучку по своєму пальцю. Зазвичай він непомітний та розташований в задній частині аксесуару, але іноді й спереду, на декоративній частині. При цьому каблучка срібна безрозмірна дуже легко знімається.

Навіть більше, щодня за бажанням можна міняти місце розташування аксесуара, переміщаючи його з однієї фаланги на іншу, вгору, що зараз є модною тенденцією, або вниз. Цю якість належним чином оцінять люди, руки яких схильні до набряків, а також ті, кому просто набридає носити прикраси постійно в одному й тому ж місці.

Другою безумовною перевагою є те, що каблучки цієї категорії можна з легкістю піднести в якості подарунка, не побоюючись того, що він не підійде обдаровуваному. При цьому не потрібно турбуватися про те, яким чином дізнатися розмір у майбутнього власника.

Тому придбати безрозмірні каблучки в інтернет-магазині компанії "Срібний Вік" ви можете не переймаючись погрішностями у вимірах і зберігаючи абсолютну впевненість в тому, що носити аксесуар буде приємно та зручно при будь-яких життєвих обставинах.

Багатьом покупцям сподобається ще одна особливість каблучки – можливість використання по черзі декількома людьми. Жіночий варіант можна без проблем дати поносити сестрі, подружці або мамі, чоловічий – батьку або братові. При цьому виріб не «розноситься», не спадатиме з пальця або, навпаки, занадто не здавлюватиме його.

Варіанти і доступні моделі

Сучасні безрозмірні каблучки, як і всі інші, мають різні основи, дизайн і форми. В нашому асортименті представлені:

  • класичні суцільні моделі, каблучки-обідки без додаткових дизайнерських елементів і прикрас або ж з мінімальною їх кількістю – різьбленням або непомітним малюнком, який не виходить за грані обідка;
  • у вигляді грон – з декількома дорогоцінними каменями, що утворюють замислувату форму;
  • камеї – з одним коштовним камінням або персні, паве, – з великою кількістю яскравих прикрас;
  • каблучки безрозмірні зі срібла коктейльного типу: вони прикрашаються фіанітами або фігурами у вигляді крил, квітів, метеликів і т.п.;
  • фалангові, що відрізняються витонченістю і вишуканістю. Вони одягаються як на частину пальця, так і на весь цілком, наприклад, у вигляді нитки або спіральки;
  • печатки – з монограмами або орнаментами;
  • триніті – що імітують декілька прикрас;
  • церковні, із зображенням релігійного змісту: храмами, іконками, молитвами;
  • етнічні і національні – з патріотичними написами та символікою.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з різноманітним асортиментом каблучок. Ми щодня працюємо над новими комбінаціями дизайнів і матеріалів, щоб ви могли радувати себе якомога частіше.

Item(s) added to cart
Loading...