Срібні шнурки

Ювелірний шнурок: бюджетна та універсальна альтернатива ланцюжку

Ланцюжок, як основа для носіння улюблених коштовностей або звичайного натільного хрестика, може дозволити собі не кожна людина, а ювелірний шнурок є чудовою альтернативою будь-якому подібному аксесуару, чи то срібному ланцюжку, чи то джгуту. Крім того, в наш час це справжній модний тренд серед молоді. На короткому товстому шнурку вигідно підкреслюється перевага основної прикраси, починаючи з великої підвіски та закінчуючи крихітним кулоном.

Переваги та особливості виробів

Придбати ювелірний шнурок можна не тільки заради демократичної вартості та зручності носіння. У порівнянні з ланцюжком із дорогоцінних металів або сплавів, він набагато міцніший, тому без побоювань дозволяє носити відразу кілька прикрас. Друга перевага – універсальність. Людина будь-якого віку або статусу в соціумі має можливість не турбуватися про те, що костюм в строгому стилі не буде гармоніювати з аксесуаром, адже стилі в наш час представлені найрізноманітніші: від класичних до сучасних, які передбачають химерні візерунки або вигравіруваний текст на застібці. І, нарешті, це відмінний спосіб підкреслити неповторну індивідуальність своєї особистості. Існують різноманітні види виробів, що вражають широкою кольоровою гамою, габаритами та дизайнерськими прикрасами. Є ювелірні шнурки для шиї зі сріблом, витончені тканинні варіанти та надійні з каучуку.

Види та класифікація ювелірних шнурків

Сьогодні для виготовлення шнурків в ювелірному мистецтві використовуються практично будь-які матеріали. Найбільш поширеними варіантами вважаються:

  1. Виріб з каучуку – натурального матеріалу рослинного походження. Його безумовними перевагами є гладка поверхня з матовим ефектом, хороші показники міцності та еластичності, здатність розтягуватися при навантаженнях з мінімальним ризиком розриву. Аксесуар при будь-яких обставинах виглядає підкреслено сучасно і не викликає роздратування на шкірі, однак використовувати його при тривалому контакті з водою не рекомендується. Срібні вставки складають вигідний тандем з натуральними каменями та амулетами з дорогоцінного металу.
  2. Ювелірний шнурок зі шкіри. З огляду на той факт, що шкіра в усі часи в тренді, то й аксесуари на основі цього матеріалу універсальні, надійні та практичні. Завдяки сучасним технологіям, виріб зберігає м'якість і гнучкість, не втрачаючи зовнішньої привабливості з часом і демонструючи відмінну зносостійкість при будь-яких температурних і кліматичних умовах. У порівнянні з вищезазначеним аналогом, шкіра обробляється спеціальними засобами, що забезпечують вологостійкість і не дозволяють воді або поту проникнути всередину. Крім того, шкіряні ювелірні шнурки на шию можна купити і через розмаїття дизайнів: це може бути як плетений товстий шнур, так і витончений аксесуар з обробкою або вставками зі срібла.
  3. Текстильні варіанти представлені переважно із бавовни, шовку, вельвету. Завдяки акценту на натуральні складові та використання якісних барвників, вироби цього типу абсолютно безпечні для здоров'я і стійкі до впливу ультрафіолету та води. Існують металізовані моделі, з переплетенням тонких одиничних ниточок або товстих, що надає оригінальності готовому аксесуару.

Якщо ви давно шукаєте, де вигідно в Україні купити ювелірний шнурок, звертайтеся в інтернет-магазин «Срібний Вік». В каталозі знайдуться оригінальні пропозиції, максимально відповідні найвимогливішим смакам і будь-яким фінансовим можливостям.

Item(s) added to cart
Loading...