Срібні булавки

 • Срібна булавка (9205)
  155 грн 310 грн
 • Срібна булавка (620009)
  799 грн 1597 грн
 • Срібна булавка (620012)
  1 039 грн 2077 грн
 • Срібна булавка (620014)
  993 грн 1985 грн
 • Срібна булавка (9086)
  306 грн 612 грн

Срібна булавка: функціональна краса з магічним відтінком

З давніх-давен люди вірили, що срібна булавка - це не просто стильна прикраса, а й потужний оберіг від пристріту. Більш того, в цьому були не просто переконані: мудрі люди стверджували, що правильно використаний аксесуар володіє не меншою силою, ніж освячений в церкві натільний хрестик. Для цього приколювати його потрібно вертикально, вниз «головою», бажано не з зовнішньої сторони і ближче до серця. Саме в такому випадку проста прикраса перетворюється в надійний захист від будь-якого негативного впливу, якби затримуючи в собі все погане. Причому чим яскравіше аксесуар, чим краще блищить, тим ефективніше буде результат відображення поганого.

Універсальна прикраса: кому і як носити?

Однак навіть у разі, якщо ви не вірите в старовинні забобони, або ж вас ніколи не приваблювали магічні закони існування світу, купити шпильку зі срібла можна з багатьох інших причин. По-перше, подібний виріб підходить абсолютно всім: чоловікам і жінкам, маленьким діткам і шановним представникам солідного віку.

Діловий чоловічий костюм, витриманий в строгому стилі, який, здавалося б, не має на увазі носіння чогось яскравого і вигадливого, знайде особливу елегантність з незвичайною булавкою зі срібла з чорнінням. А вкраплення чорного перлів на аксесуарі, підкреслені гравіюванням або тисненням, будуть мати гарний вигляд на краватці.

Якщо говорити про представниць прекрасної статі, то перед ними відкривається і зовсім безмежний простір для фантазії. Наряд будь-якого стилю і крою тільки виграє від доповнення цим багатофункціональним представником мистецтва ювелірів. Історія людства знає період, коли молоді дівчата розміщували прикраси в корсаж вечірньої сукні або глибоке декольте, замінюючи брошку. А спочатку для цього використовувалися просто кістки тварин і риб. У той час як зараз одна головка срібної булавки являє собою своєрідну сцену для казкового дійства: її можуть прикрашати вставки з коштовностей і квіти зі стразів, символи і знаки, промальовані вручну, і навіть повноцінні мініатюри у вигляді тварин, людей або фантастичних істот. Брючний костюм і плаття, палантин і шарф - будь-який предмет одягу стане унікальним в тандемі з прикрасою, яка втілює витончений смак і елегантність.

Срібні булавки: собливості та переваги асортименту

На сьогоднішній день є можливість купити срібну булавку в різноманітних видах і моделях, навіть не дивлячись на те, що вона поступається в популярності тій же брошці. В першу чергу, її вибирають за легкість і простоту в плані експлуатації: легкою і непомітною булавкою можна з легкістю замінити гудзик або приховати дефект ненавмисно порваного одягу. У віртуальному каталозі інтернет магазину «Срібний Вік» класифікуються срібні булавки за ціною (цей фактор залежить від проби металу, техніки виконання ювелірної роботи, кількості каменів і інших параметрів), формі (розміром), а також наявності дизайнерських прикрас або вставок. Наприклад, знайдуться:

 • найбезпечніші і практичні моделі - класичні англійські булавочки;
 • спеціальні колекції від пристріту з намистинками певних кольорів: наприклад, зелений вибирають для діток і майбутніх мам, а синій - для захисту батьків;
 • • декоративні або ювелірні моделі, які відрізняються оригінальністю і яскравістю дизайну - в більшості випадків це помітні аксесуари для особливих випадків;
 • чоловічі атрибути - для краватки, піджака, сорочки і т.п.;
 • в романтичному або анімалістичні стилі - зі всілякими ангелятами, квітами, метеликами, сердечками і іншим;
 • зі знаками зодіаку, ініціалами, релігійною атрибутикою;
 • в патріотичному стилі - герби, прапори України.

З плином часу і прогресуючим розвитком інноваційних технологій, в ювелірному мистецтві з'являється все більше і більше неповторних моделей цього атрибута. Неймовірні інтерпретації та обробки - від емалі до золочення - дають можливість майстрам зробити неможливе, навіть розміщувати на булавці крихітні красиві підвіски, які підкреслять індивідуальність будь-якого образу. В якості декору використовується перли, фіаніти, рубіни і інше дорогоцінне каміння.

Купити срібну булавку можна і в якості оригінального подарунка. Подібний презент ніколи не розцінять як поганий тон, навпаки, в усі часи це вважалося виключно доброю прикметою, яка провіщає щастя і благополуччя обдаровуваного. Ми ж гарантуємо високу якість товару за всіма параметрами, починаючи з надійної застібки і міцної пружини, що повністю виключає ймовірніть деформації виробу протягом довгого часу, і закінчуючи естетичним покриттям і міцним кріпленням декоративних елементів.

Item(s) added to cart
Loading...