Жіночі срібні ланцюжки

 • Срібний ланцюжок (с66975)
  1 130 грн 1884 грн
 • Срібний ланцюжок (с66968)
  1 742 грн 2904 грн
 • Срібний ланцюжок (11520)
  2 243 грн 4486 грн
 • Срібний ланцюжок (с66930)
  1 964 грн 3273 грн

Срібні жіночі ланцюжки: краса найвищого ґатунку

В усі часи улюбленим місцем для розміщення прикрас була шия, але срібні жіночі ланцюжки століттями мають особливий попит. Вони завжди наділялися магічними та цілющими властивостями, а в деякі періоди людської історії були дорожчі золотих аналогів, будучи символом заможності та багатства. Але ще більш дивний той факт, що і в повсякденності, й урочистих обставинах аксесуар завжди виглядає доречно і стильно.

Чому жінки обирають срібло?

Сучасні дівчата найчастіше бажають купити ланцюжок зі срібла, зрозуміло, з естетичних міркувань. По-перше, метал відмінно приховує недоліки шкіри, якщо такі є, на відміну від золота, яке їх, навпаки, підкреслює і виділяє. Крім того, срібло:

 • відмінно зберігає первісний колір, незважаючи на посилені зовнішні впливи, наприклад, при тривалому контакті з водою, жирами, сонцем і т.п.;
 • не затьмарює інші коштовності, акцентуючи увагу на загальній стилістиці образу і ніби доповнюючи його, роблячи більш цілісним, ніжним, з невеликою нотою таємничості;
 • доступне – сьогоднішні ціни на ланцюжки жіночі зі срібла дозволять навіть найбільш витонченій модниці підбирати різні аксесуари щодня під той чи інший наряд;
 • завжди в тренді – як би не була мінлива примхлива мода, з плином часу срібні жіночі ланцюжки стають ще більш оригінальні, привабливі та різноманітні;
 • невибагливе – аксесуари, що зберігаються в скриньці, не вимагають якогось особливого догляду: достатньо не допускати забруднення і протирати вироби спеціальними розчинами, які також є в каталозі сайту «Срібний Вік».

Класифікація та різновиди

Срібні жіночі ланцюжки в Україні відрізняються не тільки за цінами, але і конструктивними особливостями: товщиною і довжиною, вагою і типом плетіння, технікою виготовлення і наявністю брендових дизайнерських прикрас. По довжині прикраси бувають скромними «принцесами» (не більше 50 см), середніми матине (від 50 до 60 см), а також довгими (від 60 см і більші), які ще звуться операми.

Істотним параметром в класифікації срібних ланцюжків для жінок є тип плетіння.

 1. Бісмарк відрізняється зовнішньою грубістю і досить великими ланками у формі спіралі переважно ручної роботи, які можуть сплітатися відразу в кілька рядів. Найчастіше, це більш чоловічий варіант, характерний для спортивного, вільного стилю. Добре виглядають подібні вироби на людях кремезної статури.
 2. Якірному плетінню притаманне перпендикулярне розташування ланок, на яких можна вигідно розмістити будь-який кулон, підвіску або важливий релігійний символ. Купити срібний ланцюжок для жінки цього типу завжди вважалося вдалим придбанням якісного виробу з гарантією служби не один десяток років.
 3. Аксесуари в венеціанському стилі легкі та міцні одночасно, відрізняються привабливим блиском і органічно сусідять з підвісками.
 4. Декоративне або фантазійне плетіння по типу «сингапура», «пітона», «лисячого ока» та інших завдяки сегментам з незвичайною формою і химерними з’єднаннями надає людській зовнішності оригінальності та демонструє цікавий особистий смак.

Обираємо ідеальній срібній ланцюжок в «Срібному Віці»

У каталозі інтернет-магазину «Срібний Вік» знайдуться різні види прикрас на будь-які фінансові можливості та індивідуальні переваги. Застібки кожної моделі відрізняються зручністю і надійністю, так що надіти аксесуар без сторонньої допомоги не завдасть особливих труднощів. Остаточна ціна на срібну прикрасу буде залежати від проби дорогоцінного металу, наявності в комплекті кулона і якості збірки.

Item(s) added to cart
Loading...