Срібні каблучки з фіанітами

Каблучки з фіанітами: діамантова оригінальність за прийнятною ціною

Незважаючи на те, що мрією сучасної дівчини вважаються діаманти, каблучка з фіанітом виглядає не менш розкішно, ніж дорогий аналог. За цю унікальну схожість штучний камінь особливо цінується ювелірних справ майстрами. А ще, зрозуміло, за вишукану красу, що не затьмарює основний метал, і демократичну вартість: ціна на срібну каблучку з фіанітом може варіюватися в межах декількох сотень гривень.

Історія, властивості та особливості каменю

Срібна каблучка з фіанітом вперше з'явилася в сімдесятих роках минулого століття в результаті експериментів радянських вчених. З хімічної точки зору, це діоксид цирконію з домішками, які спрощують роботу в лабораторних умовах. Народ тоді прийняв результат успішної праці науки за алмази й навіть діаманти, тому популярність каменю зростала у геометричній прогресії. Але ця близнюкова схожість легко пояснюється законами фізики та просто залежить від заломлення світла, хоча недосвідчене око навряд чи помітить «підміну». Так, сьогодні вже всі знають про це, але до сих пір багато хто прагне придбати каблучку з фіанітом, підвіски, браслети та інші аксесуари, які створюють неповторний ефект світіння через розташування блискучого каменю в центрі прикраси.

Головна причина, яка спонукає купувати саме каблучку з фіанітом зі срібла – це велика кількість вдалих дизайнерських експериментів завдяки можливості надавати камінцям будь-якого бажаного відтінку, а також твердість і тугоплавкість матеріалу. Кристалики виграшно переливаються у відблисках сонячного світла і навіть мають здатність змінювати тон кольору залежно від освітлення в навколишньому оточенні. Колір можна створити навіть такий, якого зовсім не існує в природі! Каблучка з фіанітами зі срібла легко піддається обробці, що гарантує бездоганність форм готового виробу. Камінь органічно виглядає майже в будь-який оправі та гармонує з будь-яким дорогоцінним металом, в тому числі й білим золотом, а також іншими каменями, починаючи від рубіна і закінчуючи александритом.

До властивостей фіаніту через його штучне походження багато хто ставиться скептично. Однак, існує думка про те, що камінь, немов порожня посудина, здатен наповнюватися всім тим, чим живе сама людина і що її оточує. Якщо власник прикраси думає про хороше, то удача обов'язково прийде в його життя, адже камінь заряджає тим, з чого складається, підвищуючи життєвий тонус і навіть посилюючи властивості інших коштовностей. Є і свідоцтва про корисний вплив кристалу на вчених і людей, що народилися під знаком Овна.

Як правильно вибрати срібну каблучку з фіанітом?

Обираючи каблучку з фіанітом, як і будь-який інший ювелірний виріб, важливо враховувати деякі нюанси, що в першу чергу стосуються майбутнього власника або власниці, а саме – його характеру, віку, способу життя. Ніжність, майже діамантова краса і зовнішня легкість ніби створена для юних осіб, тому купити недорогу каблучку з фіанітом логічно буде для молодої дівчини, яка гідно оцінить оригінальність каменю.

Більш упевненим та зрілим представницям прекрасної статі пасуватимуть моделі в класичному стилі, причому форма їх може бути зовсім різна – від тендітних витончених виробів до широких перснів зі значним за розміром кристалом. Незвичайність конструкції та оригінальність оформлення, які притаманні вінтажному дизайну, створені спеціально для творчих натур.

Через те, що ціна на каблучку з фіанітом доступна людині з будь-яким рівнем доходу, її можна придбати як для повсякденного використання, так і для урочистого випадку, наприклад, весільної церемонії.

Каблучки з фіанітом: 5 причин для покупки

Каблучки з фіанітом зі срібла, представлені в нашому інтернет магазині, відзначаються високою якістю, а також іншими перевагами:

  • камені можуть бути як дрібними, так і великими, тобто використовуватися і в денний, і у вечірній час;
  • будуть пасувати до будь-якого виду гардероба через різноманітність колірної гами;
  • абсолютна безпека для людини, відсутність радіоактивного або будь-якого іншого шкідливого випромінювання;
  • кубічний цирконій практично не піддається окисленню, тому навіть з плином часу зберігає привабливість, створену руками майстра (але зберігати його, все-таки, краще подалі від ультрафіолету, а також берегти від подряпин і сучасних засобів для чищення);
  • простота догляду – камінь легко чиститься щіточкою за участю спеціальних засобів, які також можна купити сьогодні в магазинах. Ми із задоволенням допоможемо вам підібрати правильний розмір, а також врахувати індивідуальні особливості людини, для якої буде призначений ювелірний виріб.
Item(s) added to cart
Loading...