Срібні пусети

Срібні пуссети - елегантна лаконічність

Кожній представниці прекрасної статі знайомі «гвіздочки», що проходять крізь вушну мочку і застібаються ззаду: це настільки близька і звична назва, але «срібні пуссети» звучить дещо елегантніше. Напевне, саме через просту і невибагливу вишуканість цей вид прикрас для вушок вважається найбільш популярним і затребуваним. Особливо серед темноволосих людей, у кого шкіра від природи має фарфоровий відтінок з помірним красивим рум'янцем.

Срібні пуссети: від давнини до сучасності

У стародавні часи сережки вважалися, як не дивно, типово чоловічою прикрасою: спочатку їх носили знатні єгиптяни, потім – римляни-раби, до тих пір, поки в середні віки церква не позбавила сильну половину людства цього привілейованого права. Перші представники виду призначалися виключно для незабезпечених соціальних груп, і тільки значно пізніше вони стали доступні жінкам і дітям, зокрема, грекам та римлянам.

Сучасні пуссети зі срібла та інших благородних металів з'явилися лише на зорі минулого століття, отримавши характерну простонародну назву завдяки унікальній формі та універсальності: пасують вони й маленьким дівчаткам, і сформованим леді. Завдяки надійному кріпленню, можна самостійно регулювати ширину робочої частини, уникаючи дрібних травм шкіри. Зовні сережка являє собою невеликий штифт з декоративним елементом. Іноді зустрічаються пуссети (фото тому підтвердження) нестандартні. Способів фіксації в наш час дуже багато, але найнадійніший залишається гвинтовий, коли елемент, що тримає, нагвинчується на різьбу.

Естетичний і привабливий зовнішній вигляд забезпечується тим, що прикраса розміщується рівно по центру, а кріплення ховається від сторонніх очей. Вироби можна доповнювати іншими деталями, знизу або вгорі. В даний момент пуссети зі срібла носити можна і для того, щоб підтримувати культурні традиції свого народу. В поєднанні з новітніми технологіями – позолочення, емалювання, гравірування і т.п. – звичайна прикраса перетворюється в розкішне ювелірне мистецтво.

Переваги прикрас

Срібні пуссети батьки часто дарують в якості першого дорогоцінного презенту для дитини чи підлітка. І це не дивно, тому що вони:

  • відрізняються простотою і зручністю в носінні, завдяки малій вазі й компактності;
  • вважаються універсальною прикрасою, відповідною будь-якому життєвому випадку; крім того, сережки-пуссети зі срібла нескладно розстібаються і застібаються, тому їх легко одягати при будь-яких обставинах;
  • здатні моделювати форму обличчя або стрижки, приховуючи недоліки та підкреслюючи переваги за рахунок правильного розташування, а також маскувати багато дефектів косметичного плану, наприклад, різні за розміром вуха або асиметричні проколи;
  • виготовляються в тандемі зі стразами або дорогоцінними каменями, що перетворює срібні пуссети в частину трендового ювелірного мистецтва; найбільш популярними «сусідами» виступають бірюза, перли, агат, аметист;
  • різноманітні за формою – сучасні моделі можуть бути у вигляді кульок і ромбів, зірок і геометричних фігур, серця і квітів, фруктів і знаків-символів.

Види сережок-пуссетів зі срібла

Так історично склалося, що сріблу здавна приписували таємничі й майже магічні властивості. Цей метал уособлював людську мудрість і ніжність романтичних почуттів. Тому і до сьогоднішнього дня прикраси з цього матеріалу цінуються за невибагливу красу, оригінальність і різноманітність стилістики. Срібні сережки пуссети виглядають доречно в усі часи й за будь-яких обставин. Найбільш поширені сьогодні моделі:

  • з гвинтовим кріпленням, яке майже повністю виключає можливість загубити аксесуар;
  • ексклюзивні моделі з фігурними орнаментами;
  • з замочком, який надійно закріплює декоративний елемент;
  • подвійні моделі, прикрашені по обидва боки;
  • з одиничним великим каменем або кількома – срібні сережки-пуссети знайти можна як з діамантами для особливо урочистого приводу, так і більш скромними перлами – для повсякденних трудових буднів; естетично і нарядно виглядають аксесуари з фіанітами, всесвітньо відомими стразами Swarovski Zirconia та іншими декоративними вставками.

Кваліфіковані фахівці компанії «Срібний Вік» допоможуть підібрати найкращі варіанти з індивідуальним підходом до кожного замовлення. В нашому каталозі представлені срібнрі сережки пуссети від кращих майстрів своєї справи, які створюють грандіозні шедеври. Насолоджуйтесь перевагами імпортного виробництва, що відповідає передовим стандартам якості.

Item(s) added to cart
Loading...