Чоловічі срібні підвіски

Чоловічі срібні підвіски - ключик до впевненості в собі

Незважаючи на усталений стереотип про те, що більшість представників сильної статі абсолютно байдужі до різного роду прикрас, чоловічі срібні підвіски – це аксесуар, який хоча б раз у житті одягав кожний чоловік. І не дивно, адже за допомогою цього невеликого атрибута з дорогоцінного металу вже готовий образ змінюється до невпізнання: з'являється нота стриманої респектабельності впевненого в собі сучасного чоловіка.

Види підвісок для чоловіків

Для модних на сьогодні чоловічих підвісок зі срібла характерний підкреслено стриманий стиль з поєднанням матових матеріалів натурального походження. Як основа для їх носіння найчастіше використовуються різні види ювелірних шнурків, гнучкі ланцюжки або металеві обручі.

За дизайном чоловічі срібні кулони та підвіски, зрозуміло, типово «хлоп'ячі». У зображеннях переважає піратська тематика, всілякі ієрогліфи, кельтські мотиви, символіка. Таким чином, вироби можна розділити на групи:

  • з камінням – у більшості випадків це чорний агат, сердолік, опал або онікс;
  • чоловічі срібні підвіски з релігійною символікою – виступають в якості магічних амулетів: в цю категорію входять як ладанки та іконки, так і знаки зодіаку й інші символи;
  • іменні нагрудні жетони;
  • в анімалістичних мотивах – сюди входять не тільки безпосередньо форми тварин, звірів і птахів, а й кігті, зуби та інше;
  • з патріотичною атрибутикою і написами;
  • парні кулони – такі чоловічі срібні підвіски особливо підходять для закоханих пар як символ справжнього кохання; це оригінальний подарунок молодятам або подружжю до річниці одруження.

Чоловічі підвіски зі срібла купувати та вибирати необхідно з урахуванням смаків майбутнього власника, роду його основної діяльності, життєвої філософії та віросповідання. Для ділових людей характерний лаконічний стиль, підлітки та юнаки віддають перевагу більш фантазійним виробам.

Item(s) added to cart
Loading...