Жіночі срібні годинники

Немає продуктів, які відповідають запиту

Срібний жіночий годинник: практичність і краса

Багато сучасних чоловіків обирають срібний жіночий годинник в якості особливого подарунку до свята, ювілею або іншої значущої події другої половинки – і не дивно, адже коштовності завжди в моді, та в дамській скриньці їх ніколи не буває забагато. До того ж, срібло виглядає не так пафосно, як золото, але при цьому за будь-яких обставин зберігає дорогий і стильний зовнішній вигляд. У наш час срібний жіночий годинник можна знайти у величезній різноманітності моделей, в тому числі з оригінальними елементами декору.

Жіночі годинники зі срібла: асортимент моделей

Сучасна ювелірна майстерність дозволяє оригінально експериментувати з дизайнерськими прикрасами аксесуарів на руку, а також дає можливість оптимально наближати вироби до тих чи інших життєвих обставин, аби вони завжди виглядали гармонійно. В нашому каталозі срібні жіночі годинники представлені в таких видах:

  1. Кишенькового типу, з корпусом круглої або овальної форми, або ще більш креативною – у вигляді квітки або серця. У ролі прикрас використовується каміння, емаль, поєднання декількох дорогоцінних металів.
  2. Зі звичайним ремінцем – ідеальний варіант жіночих срібних годинників для справжніх бізнес-леді. Вони відрізняються простотою дизайну, стандартним корпусом і мінімумом декоративних надмірностей.
  3. З камінням. Для вставок використовуються фіаніти, бурштин, бірюза, сердолік, агат та інші натуральні й штучні коштовності.
  4. А от жіночий годинники з браслетом зі срібла – це вже справжній представник ювелірного мистецтва і справжня прикраса для руки. Його відрізняє дизайнерська різноманітність у вигляді гравіювань і емалі, вставки й каміння, тому це оптимальний вибір для вечірнього вбрання – від сукні до брючного костюма.

З технічної точки зору годинник зі срібла може бути механічний з автоматичним заводом (їх зазвичай обирають для старших дам), або кварцовий (для енергійної молоді), що відрізняється надійністю і довговічністю, бо його робота забезпечується батарейкою. Вироби не потребують особливого догляду.

Ключові критерії вибору срібних жіночих годинників

На сьогодні коштують срібні жіночі годинники недорого, тому покупку може дозволити собі представниця прекрасної статі з будь-яким рівнем достатку. Однак важливо розуміти, що для того, щоб аксесуар виглядав доречно, необхідно врахувати деякі нюанси, а саме:

  • для офісу, університету або будь-якої іншої ділової атмосфери пасуватимуть компактні моделі срібних жіночих годинників . Ціни на подібні категорії товарів зазвичай бюджетні, тому відрізняються доступними цінами;
  • дизайн аксесуара в обов'язковому порядку повинен збігатися зі стилем гардеробу: якщо ви давно мрієте про срібний годинник зі срібним браслетом, то майте на увазі, що використовувати подібний виріб в повсякденності не завжди доречно; жіночі годинники зі срібла з браслетом – оптимальний варіант для особливих випадків, шикарного та святкового наряду, пасуватимуть, наприклад, до маленького чорного плаття;
  • циферблат не повинен бути занадто маленьким – навіть якщо при розгляданні в каталозі він здається вам нормальним, з часом постійна напруга зору може викликати роздратування; пам'ятайте, що надійний аксесуар – це, в першу чергу, практичність використання;
  • для втілення яскравого сучасного стилю срібний годинник можна обирати з самоцвітами, етнічними мотивами, символами та іншим гравіюванням.

На сайті «Срібний Вік» є можливість уважно розглянути кожен дорогоцінний камінь, обрати і купити жіночий годинник-браслет зі срібла, щоб вигідно підкреслити природну чарівність кожної дівчини.

Item(s) added to cart
Loading...