Срібні годинники

Немає продуктів, які відповідають запиту

Срібний годинник – «класика» щасливих хвилин

Незважаючи на безмежні можливості сучасних гаджетів, срібний годинник на руку був і залишається необхідним атрибутом сучасної людини. Для когось це в обов'язковому порядку повинен бути дорогий аксесуар «до пари», інший обирає його, тому що того вимагають робочі моменти, нарешті, для третьої категорії осіб це атрибут, що виконує своє пряме призначення – показує час. Але купити срібний годинник вирішуються лише обрані – ті, для кого годинник – це не тільки практичний предмет, але й справжній шедевр ювелірного мистецтва.

Переваги та належність вибору

Всім відомо, що срібло – метал не тільки благородний, але ще й універсальний. При постійному контакті з людською шкірою він не викликає алергічних реакцій, не псується і навіть грає роль природного антисептика. Саме тому годинник зі срібла зберігає первинний естетичний вигляд навіть протягом кількох років активної експлуатації. Це прекрасний вибір, в першу чергу для тих, хто не прагне встигнути за мінливою ​​модою, а цінує справжній стиль, престиж і зовнішню пишність. Крім того, годинники зі срібла за ціною доволі доступні, отже, їх без проблем можна комбінувати з іншими прикрасами, особливо в тому випадку, якщо з якихось причин не пасує вишукане золото. Обирати саме срібний годинник слід з кількох причин:

  1. Користь для здоров'я та абсолютна безпека в разі тривалого використання. Вчені на рівні офіційної науки довели той факт, що дорогоцінний метал цілюще впливає на людську нервову систему, зір, показники артеріального тиску.
  2. Гамма кольорів. Благородні відтінки срібла, присутні в ювелірному виробі, дарують внутрішню впевненість і спокій, красиво відтіняють колір шкіри – від блідого до дуже смаглявого. Вироби добре виглядають і на витончених дамах, і на мужніх представниках сильної статі.
  3. Універсальність. Срібний годинник пасуватиме будь-якому предмету гардеробу, починаючи від повсякденного і закінчуючи вечірнім святковим: аксесуар завжди органічний та знаходиться в «тренді». Це та сама класика, що не підвладна віянням часу.
  4. Різноманітність дизайнерських рішень: годинники від «Срібного Віку» відрізняються широкою лінійкою вибору: матові і з чорнінням, емальовані та позолочені – є моделі, що задовольняють найвибагливіші смаки.

Годинники зі срібла: які бувають

Як і будь-які інші срібні прикраси, годинники можуть бути чоловічими або жіночими (універсальні варіанти – для дітей). Форма корпусу відрізняється різноманітністю, проте її дизайн завжди витончений і лаконічний. Циферблат овальний або прямокутний (останнім часом актуальні прозорі види, коли видно годинниковий механізм), з арабськими або римськими цифрами, зі вставками з каміння (від діамантів до фіанітів) і золота, або ж класичні варіанти без них. Якщо говорити про тип механізму срібних годинників в Україні, то він стандартний – механічний або кварцовий. Останній, у свою чергу, ділиться на стрілковий, цифровий або комбінований. Механічні аналоги з ручним або автоматичним заводом виграють завдяки невеликому розміру механізму, але ціна гарних срібних годинників даної категорії в більшості випадків досить висока. Стрілки можуть бути як стандартного типу, так і виконані в ексклюзивному дизайні.

Годинник зі срібла на сайті «Срібний Вік» – це якісні механізми, які вірою и правдою прослужать вам довгі роки. В якості підтвердження цих слів ми кожному даємо офіційну гарантію від виробника.

Item(s) added to cart
Loading...