Завершеність образу будь-якої представниці прекрасної статі залежить від декількох факторів, починаючи від гармонійного макіяжу та закінчуючи стилем гардероба, тому жіночі сережки – це немов остаточний штрих, що підкреслює харизматичну індивідуальність, природну красу й багатство внутрішнього світу особистості. Сьогодні ці аксесуари виготовляються з різних матеріалів, найпопулярнішим і доступним з яких є срібло, що в усі часи цінувалося за сувору вишуканість і невигадливу чарівність, підкорювало з першого погляду.
Перші аналоги сучасних модних жіночих сережок з'явилися дуже давно – близько 7 тисяч років тому в азіатів. Носіння аксесуарів у вухах в стародавні часи було аж ніяк не примхою і, тим більше, не даниною будь-якій суспільній тенденції. В першу чергу, це було значуще дійство, яке стосувалося, як не дивно, виключно сильної половини людства. Причин такого явища історики знаходять відразу кілька.
По-перше, згідно з язичницьких вірувань старовини, через будь-який отвір в тілі може вилетіти душа – найпотаємніша, незвідана і важлива частина сутності. Тому, якщо вуха не захищені, то в них здатне проникнути будь-яке зло – в цьому наші предки були абсолютно переконані. Через це прикраси застосовувалися в якості безпрограшного інструменту для захисту від усього лихого.
По-друге, з плином часу завдання оберегів трохи змінилися, а точніше, вийшли за рамки звичної захисної функції, перетворившись у символ високого соціального становища. І це тому, що вироби з дорогоцінних металів і, тим більше, з інкрустацією справжнім камінням могли собі дозволити тільки представники вищої знаті. Не порівняти з сьогоднішнім днем, коли купити жіночі сережки може собі або близькому будь-яка людина. У Київській Русі були свої особливості та модні тенденції: там аксесуари із золота і срібла носили дружинники, багатії та, звичайно, князі, тобто з'явилася ще одна типово чоловіча причина для носіння – вказівка на рід занять і вищий стан. До речі, наші інтелектуальні, начитані й водночас творчі предки-майстри практично нічого не переймали у західноєвропейських колег, роблячи акцент на власному менталітеті та володінню складними на той час техніками обробки, принципами поєднання кольорових каменів і емалювання.
Роки пролітали, змінювалася мода, і поступово жіночі сережки зовсім витіснили чоловічі. Нові технології з видобутку й обробки дорогоцінних металів, в тому числі й срібла, що застосовувалися американськими фахівцями в тридцятих роках 20 століття, дозволили максимізувати якість вихідного матеріалу для вишуканих прикрас – світ вперше дізнався про метал 925 проби, який, до того ж, виявився досить доступним. Цей факт має велике значення ще й в аспекті того, що з виробами зі срібла практично неможливо переборщити при створенні неповторного образу. Навіть якщо надіти відразу кілька аксесуарів, вони навряд чи будуть виглядати безглуздо або вульгарно.
Незважаючи на чоловічу історію, стародавнім мудрецям було відомо про те, що жіночі сережки зі срібла – це виключно жіночий аксесуар через енергетику Місяця, який вважався і до сих пір вважається планетою, що опікується жіночністю та інтуїцією. Є й досить цікава біблійна легенда, яка розповідає про те, що коли Всевишній вигнав з раю праматір Єву, їй прокололи вуха, тому Бог підніс їй красиві жіночі сережки в знак співчуття. Сучасні вчені схильні вважати, що переваги срібла повинні гідно оцінити емоційні та чуттєві натури. І якщо вже виріб людині пасує та не викликає ніякого дискомфорту при носінні, то терпіння, сила волі й характеру – це те, на що людині не доведеться скаржитися на протязі всього свого життя. Також відомо, що срібло ліквідує печію та спрагу, покращує зір, допомагає при захворюваннях видільної системи, а ще практично ні в кого не викликає алергічних реакцій. Про його чудові бактерицидні властивості й здатності вбивати патогенні бактерії знає кожен школяр. Сучасні сплави практично не піддаються окисленню, а догляд за ними мінімальний.
Сучасні майстри ювелірного мистецтва реалізують свій творчий потенціал по максимуму, вигадуючи химерні моделі з «родзинкою» і неповторними дизайнерськими вишукуваннями. В асортименті інтернет-магазину «Срібний Вік» є модні жіночі сережки пуссети, що відрізняються романтичною ніжністю; чарівні ланцюжки, що відображають східний колорит; люстри, схожі на старовинні прикраси з англійського замку, і класичні гвіздочки – перша й улюблена прикраса кожної маленької дами. Знайдуться також найпоширеніші сьогодні моделі: конго, кафи, підвіски, кулі, а також спеціальні прикраси, призначені тільки для одного вуха. Рослинні орнаменти та ажурні малюнки, комбінація сплавів і позолочених елементів, гравірування і напилення – все це робить прикраси, представлені в нашому каталозі, унікальними, особливими, ексклюзивними. Різноманітність аксесуарів зі ставками та без них, з натуральними коштовностями та їх імітацією, порадує саму вимогливу клієнтку. Фіаніти й сапфір, а також безліч інших варіантів задовольнить будь-який смак.
Перш ніж купити жіночі срібні сережки, важливо зрозуміти основні нюанси, від яких залежатиме ефектність майбутнього образу. Аксесуари повинні підкреслювати особливості жіночої краси, демонструвати витончені лінії фігури та вигідно відтіняти колір очей. В першу чергу, слід звернути увагу на такі параметри, як:
Якщо говорити про ціну готового виробу, то вона залежить від вартості дорогоцінного металу. Отже, чим більше домішок в складі, тим доступніший цінник. Країна-виробник також є фактором, що впливає на цінову політику. Компанія «Срібний Вік» пропонує до уваги покупців прикраси вітчизняного виробництва з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Чистота і походження каменів і кристалів також грає роль: недорога прикраса не може бути з натуральним дизайнерським елементом і навпаки. Авторська робота майстра також цінується значно вище від механізованої на фабричному верстаті. Купівля срібних жіночих сережок в спеціалізованій мережі магазинів є гарантією того, що ви придбаєте якісний продукт, який прослужить довго, а не дешеву підробку.