Чоловічі срібні каблучки

Чоловічі каблучки: сувора краса

У наш час ювелірні прикраси є типово жіночими аксесуарами, проте мало хто знає, що ще кілька століть назад носіння каблучок було виключно прерогативою представників сильної статі, тому сьогоднішні чоловічі каблучки все ще зберігають в собі ознаки особливої ​​влади та уособлюють високий соціальний статус. Так, чоловіки байдужі до великої кількості коштовностей на пальцях на відміну від їх романтично налаштованих других половинок, однак, ювелірні прикраси залишаються особливим інструментом створення суворого образу сильного сучасного хлопця.

Чоловічі срібні каблучки: як все починалося?

Носити чоловічу каблучку в стародавні часи було ділом прагматичним. Іншими словами, аксесуари не несли ніякої естетичної функції та не дарували красу оточенню. Це був особливий інструмент, за яким можна було багато чого довідатися про власника, приміром, про його релігійні погляди або військове формування. Більш того, чоловічі каблучки й ​​самі були зброєю, тому що виготовлялися зі звичайних металів – міді, олова, бронзи, а також виступали традиційними оберегами через широке застосування гравіювань у вигляді «таємних знаків».

У Середні віки вперше з'явилися унікальні прикраси, що служили іменними печатками. Малюнки на них, найчастіше, зображали хижих представників тваринного світу, що втілювали такі характерні мужні якості, як сила, влада і хоробрість. Пізніше з'явилися перші золоті та срібні чоловічі каблучки. Купити стало можливим і вироби з центральним каменем різних форм, розмірів і вартості. Звичайно, спочатку розкішні моделі могли собі дозволити виключно «сильні світу цього», тобто монархи впливових держав, імператори, представники вищих ешелонів влади, знамениті діячі мистецтва і т.п. особистості.

Сучасні форми та види

Зрозуміло, якщо порівняти прикраси для жіночої аудиторії та українські чоловічі каблучки, то асортимент останніх відрізняється набагато меншою різноманітністю. Пов'язано це, в першу чергу, з тим, що більшість представників сильної половини людства просто байдужі до ювелірного мистецтва. Багатьох з них і традиційні моделі обручок носити не змусиш: і незручно, і заважають, і ще безліч причин придумують чоловіки, аби виправдати відмову. Але все ж сучасний інтернет-магазин чоловічих каблучок готовий запропонувати різноманітний вибір для самого вимогливого та вибагливого смаку. Основні види наступні:

  1. Обручки – найпоширеніша і затребувана серед потенційних покупців категорія каблучок. Для багатьох це не просто красива данина старовинній традиції, а й обов'язковий атрибут образу одруженої людини, пов’язаної сімейними узами. Для весілля чоловічі обручки купити в Україні можна як в класичному варіанті, так і в ексклюзивному, зі всілякими дизайнерськими прикрасами від кращих майстрів країни.
  2. Каблучка-печатка також є типово «владною» прикрасою, яку на жіночій руці складно уявити. З давніх часів дійшовши до наших насичених інноваційними технологіями днів, ці вироби до сих пір залишаються символом особливого впливу й сили. На них можуть бути зображені ініціали, родовий герб та інші знаки, важливі для представника того чи іншого стану. Але найчастіше це і звичайні візерунки. Такий тип чоловічих каблучок і за ціною доступний через широкий асортимент і певних правил носіння не передбачає: надівати можна на будь-яку руку і навіть палець, головне, щоб було зручно.
  3. Персні відрізняються зовнішньою масивністю та громіздкістю, в них майже обов'язково присутній камінь – або штучний, або дорогоцінний. Найпоширеніші варіанти – агат, бірюза, онікс, аметист, кварц. У більшості випадків такі чоловічі каблучки зі срібла чи золота носять на вказівному пальці або великому. Дуже популярний цей вид прикрас у представників сучасних субкультур, переважно молодого покоління.

Вибір срібних чоловічих каблучок: важливі нюанси

Будь-яка прикраса починається з металу. Чоловічі каблучки сьогодні виготовляють зі сталі, титану, навіть кераміки. Інтернет-магазин чоловічих каблучок «Срібний Вік» пропонує вам гідно оцінити переваги класичних варіантів з матеріалу, який ніколи не виходить з моди, а на сильній міцній руці виглядає стримано, суворо та красиво. Срібну каблучку чоловічу купити воліють люди, які цінують практичність у всіх сферах життя: фізично цей дорогоцінний метал не поступається в якості золоту, зберігаючи міцність, стійкість до окислювальних процесів і невибагливість у догляді. Крім того, кожна освічена людина зі шкільних уроків хімії знає про благотворний вплив срібла на організм і здоров'я.

Обирати чоловічі срібні каблучки для себе або в подарунок можна за стандартним принципом, а саме – в залежності від стилю одягу або виду гардероба. Проте, срібло – матеріал універсальний, пасує під будь-яку зовнішність, стиль, колір шкіри або очей. Відсутність каменів і вставки – ознака класичного стилю, якому властива стриманість і скромність. Це ідеальний варіант під костюм, або сорочку. Якщо вставки й присутні, то вони повинні мати просте огранювання, приглушені кольори та мінімум блиску. Протилежні ж ознаки – це особливі характеристики жіночих аксесуарів, в точності, як і величезна кількість прикрас. У представника сильної статі має бути максимум два ювелірних вироби, що поєднуються між собою, наприклад, огранюванням або відтінком каменю.

Ціни на срібні каблучки чоловічі також є важливим аспектом правильного вибору. Вартість в ідеалі повинна максимально відповідати соціальному статусу джентльмена та його положенню в суспільстві або на кар'єрних сходах. Про заможність можуть свідчити дорогоцінні камені, але дуже важливо не переборщити з ними. Використовувати подібний аксесуар доцільно тільки в особливих випадках. Простота й стриманість аксесуарів у чоловічому образі виглядає набагато ефектніше, ніж масивність і громіздкість.

Чоловічі срібні каблучки: кращий вибір в «Срібний Вік»

Пропонуємо до вашої уваги чоловічі каблучки таких видів:

  • для заручин і весілля, як особливий знак любові та вірності, вираження найсвітліших романтичних почуттів;
  • в класичному стилі й декоративні, з національним орнаментом і патріотичними написами;
  • релігійні вироби за типом «Врятуй і Збережи»;
  • гладкі матові та блискучі глянсові моделі;
  • вироби без вставок, які можуть бути з об'ємними малюнками, виконані в сучасних дизайнерських техніках;
  • з напівдорогоцінним камінням – фіанітами, оніксами, рубінами, штучними та натуральними.

Ціни на чоловічі каблучки зі срібла в нашому каталозі відрізняються демократичністю, тому покупка доступна людині з будь-яким рівнем доходу.

Item(s) added to cart
Loading...