Сучасна мода відійшла від строгості, від незрозумілих правил типу: «Не можна змішувати срібло і золото» і «Не можна одночасно на одній руці носити годинник і звичайний браслет». Сьогодні в плані стилю можна неймовірно багато! Одночасно дуже цінується, коли образ збалансований і охайний, акценти розставлені як у відмінно зіграній музичній сонаті. Сучасна мода любить блиск, але не любить перевантаженість.

У ювелірному відношенні це означає, що можуть використовуватися дуже помітні вироби, наприклад, браслети-манжети або відразу цілий ряд маленьких. Може використовуватися нестандартний спосіб носіння, наприклад, на передпліччях, але інші елементи композиції  — каблучки, намиста, брошки і т.д. - повинні бути більш стриманими. Сьогодні в ціні прикраси-заяви, великі або багатошарові, але якщо такими є всі, то виходить, ніби замість одного оратора виступають відразу декілька. Браслети - прекрасні вироби і для того, щоб вийти на перший план, і для того, щоб виступити другою скрипкою, а також для маленького, але помітного елементу гри ансамблю.

Браслети на всі випадки життя

Вищесказане відноситься до часу в цілому, а мода залежить і від місця. Так, для роботи краще зупинитися на одному браслеті, що відрізняється елегантністю, і надіти його на руку без годинника, а нею зазвичай є права рука. Широкі моделі і будь-які шкіряні і тканинні зі строгістю не асоціюються, тому вони підходять там, де дозволений розслаблений дрес-код. Крім того, прикраса має бути досить зручною і безпечною для виконання трудових обов'язків, включаючи друк на клавіатурі. Відмінний варіант  — тенісний браслет, срібний або золотий з безліччю діамантів або фіанітів, тобто прозорого каміння.

Після роботи до повсякденного браслету можна додати ще пару подібних аксесуарів на ту ж руку або іншу. Нагадаємо, що змішувати срібло з золотом, а також різні оформлення сьогодні ще й як можна. Якщо мова про вечірку, то можна блиснути на всі сто і навіть більше, надівши на обидві руки браслети-манжети з великим камінням. Популяризатором таких прикрас є сама Коко Шанель. Для вечірки до цих великих браслетів можна навіть додати ще кілька, включаючи шкіряні і тканинні - це простір, який відмінно підходить для сміливих рішень. А ось звана вечеря вимагає більшої стриманості, але все ж дозволяє блиснути одним-двома витонченими моделями, включаючи широкі і просто всипані камінням. Благородний захід вимагає шляхетних матеріалів, і до речі, не варто забувати про браслети з перлів, це справжня класика в усі часи.

Як дізнатися розмір?

Купуючи браслет через інтернет або натякаючи кому-небудь про бажання отримати такий подарунок, слід знати свій розмір. Щоб його з'ясувати, потрібно звести докупи всі пальці, крім великого, його подушечку потрібно притиснути до подушечки мізинця. Далі навколо запястя потрібно оповити швейний метр або просто смужку паперу, зробити позначку в тому місці, де кільце замкнеться, і закінчити вимірювання, для більшого комфорту додавши 1-2 см. Врахуємо, що в каталозі може бути вказаний діаметр браслета, але зазвичай вказаний обхват. Якщо підходять варіанти 1819 см, зап'ястя можна назвати ляльковим, середній же розмір 20-21 см. Часто, але не завжди, кріплення має кілька ланок, що дозволяє легко регулювати розмір.