Замовляй online 24/7 з безкоштовною доставкою!

Ювелірна компанія «Срібний Вік» подбала про вашу безпеку! Ви можете замовити будь-яку ювелірну прикрасу online з безкоштовною доставкою

Читати далі

Новий ювелірний магазин «Срібний Вік» в Києві

Ми раді вам повідомити про відкриття нового ювелірного магазину «Срібний Вік» в Києві, який знаходиться за адресою пр. Оболонський, 47/42, ТРЦ «Оазис». Запрошуємо всіх бажаючих порадувати себе прекрасним ювелірним подарунком і отримати гарний настрій! Новий цікавий дизайн магазину оцінять наші нові і постійні клієнти.

Читати далі

Новий ювелірний магазин «Срібний Вік» у Полтаві

«Срібний Вік» – ювелірний бренд, що динамічно розвивається, мережа спеціалізованих магазинів срібла, що налічує понад 200 торгових точок по всій території України. Запрошуємо мешканців і гостей м. Полтава порадувати себе і своїх близьких прекрасним ювелірним подарунком, відвідавши наш новий ювелірний магазин за адресою вул. Ковпака, 26, ТЦ "Екватор"

Читати далі

Відкриття магазину «Срібний Вік» у Фастові

Запрошуємо мешканців і гостей міста Фастів в Київській області відкрити для себе новий ювелірний магазин «Срібний Вік», який знаходиться в ТЦ «Fastiv City» за адресою вул. Соборна, 26. Кожен наш клієнт належним чином оцінить новий стильний дизайн магазину.

Читати далі

Відкриття нового ювелірного магазину «Срібний Вік» у Києві

У листопаді відбулося відкриття нового магазину ювелірної мережі «Срібний Вік» у Києві за адресою вул. Берковецька, 6Д (ТРЦ «Lavina Mall»). Запрошуємо всіх бажаючих порадувати себе прекрасним ювелірним подарунком і отримати гарний настрій!

Читати далі

Відкриття нового магазину «Срібний Вік» у Рахові

Ми раді вам повідомити про відкриття нового ювелірного магазину «Срібний Вік» у Рахові, який знаходиться за адресою вул. Миру, 32. Запрошуємо всіх бажаючих порадувати себе прекрасним ювелірним подарунком і отримати гарний настрій! Новий цікавий дизайн магазину оцінять наші нові і постійні клієнти.

Читати далі

Нове відкриття: ювелірний магазин «Срібний Вік» у Бердянську

Всіх жителів і гостей м. Бердянська запрошуємо відвідати ювелірний магазин «Срібний Вік» у новому форматі, відкритий за адресою вул. Консульська, 75/3 (ТЦ «Амстор»).

Читати далі

Нове відкриття: ювелірний магазин «Срібний Вік» у Бердичеві

Всіх жителів і гостей м. Бердичева запрошуємо відвідати новий ювелірний магазин «Срібний Вік», відкритий за адресою вул. Європейська, 32/1.

Читати далі

Відкриття нового магазину «Срібний Вік» у Мукачево

У вересні відбулося відкриття нового магазину ювелірної мережі «Срібний Вік» в м. Мукачево Закарпатської області за адресою вул. Возз'єднання, 20 (ТРЦ «Щодня»). Запрошуємо всіх бажаючих порадувати себе прекрасним ювелірним подарунком і отримати гарний настрій!

Читати далі

Відкриття магазину «Срібний Вік» у Маріуполі

Ми раді вам повідомити про відкриття нового ювелірного магазину «Срібний Вік» у Маріуполі, який знаходиться за адресою вул. Металургів, 53, в ТЦ «Браво».

Читати далі
Item(s) added to cart
Loading...